Stiahnite a nain┼ítalujte sp├║┼í┼ąa─Ź Galaxy S8 na v┼íetk├Żch telef├│noch

Stiahnite a nain┼ítalujte sp├║┼í┼ąa─Ź Galaxy S8 na v┼íetk├Żch telef├│noch 1

Stiahnite a nain┼ítalujte sp├║┼í┼ąa─Ź Galaxy S8 na v┼íetk├Żch telef├│noch. Spolo─Źnos┼ą Samsung ofici├ílne odhalila pred nieko─żk├Żmi d┼łami Galaxy S8 a teraz m├íme aj nov├ę spustenie, ktor├ę debutovalo Galaxy S8 a je k dispoz├şcii vo form├íte APK, v skratke ako be┼żn├í aplik├ícia.

M├┤┼żete si stiahnu┼ą sp├║┼í┼ąa─Ź Samsung Galaxy S8 vo form├íte APK ni┼ż┼íie. Po jeho stiahnut├ş ho nain┼ítalujte do telef├│nu, vysk├║┼íajte a dajte n├ím vedie┼ą do po─ża s koment├írmi, ako to funguje. Pou┼ż├şvatelia n├ís informuj├║, ┼że to fungovalo na bohov Galaxy S7 pou┼ż├şva syst├ęm Android 7,0 Nug├ít.

M├┤┼żete to v┼íak vysk├║┼ía┼ą aj na telef├│ne a zisti┼ą, ─Źi to funguje. Za─Źiatok Galaxy S8 m├í nov├Ż bal├şk ikon, nov├Ż dizajn a nov├Ż sp├┤sob otvorenia ponuky aplik├íci├ş. Stiahnite si nov├Ż ┼ítart├ęr pre Galaxy S8 a dajte n├ím vedie┼ą, ako to funguje na va┼íom telef├│ne.

Nov├Ż Samsung Galaxy S8 prin├í┼ía ve─ża spr├ív. Nielen hardv├ęr, ale aj softv├ęr. Tento ┼ítart├ęr je priamym d├┤kazom toho, ─Źo hovor├şm. Ikony boli zdokonalen├ę, menu aplik├ície sa d├í nazva┼ą takmer dokonal├ę a vo v┼íeobecnosti sa dizajn zlep┼íil.

V┼íetky nov├ę telef├│ny s nov├Żm opera─Źn├Żm syst├ęmom Google, Android Nougat m├┤┼żu nain┼ítalova┼ą toto nov├ę spustenie. Sme si ist├ş, ┼że to bude fungova┼ą Galaxy S7 e Galaxy S7 Edge.

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, Android Nougat mus├ş nain┼ítalova┼ą t├║to aplik├íciu.

F├íza 1 – Stiahnite si Samsung Galaxy Ni┼ż┼íie uveden├Ż APK S8:

F├íza 2 – Vyh─żadajte APK, ktor├Ż ste pr├íve stiahli, a nain┼ítalujte ho kliknut├şm na aplik├íciu.

F├íza 3 – Ak in┼ítalujete s├║bor APK prv├Żkr├ít, mus├şte pred in┼ítal├íciou tejto aplik├ície schv├íli┼ą in┼ítal├íciu aplik├íci├ş z nezn├ímych zdrojov. Ak neviete, ako to urobi┼ą, pre─Ź├ştajte si tento ─Źl├ínok.

F├íza 4 – Po povolen├ş nezn├ímych zdrojov pokra─Źujte v in┼ítal├ícii programu. Nov├║ aplik├íciu m├┤┼żete otvori┼ą stla─Źen├şm tla─Źidla Domov.

To je všetko!

Teraz m├┤┼żete nastavi┼ą Galaxy Sp├║┼í┼ąa─Ź S8 (TouchWiz Home) ako predvolen├í aplik├ícia a pou┼ż├şva ju v telef├│ne.

Ak tento program na va┼íom telef├│ne nefunguje, pre─Ź├ştajte si tu, n├íjdite ─Ćal┼íie dva sp├┤soby in┼ítal├ície sp├║┼í┼ąa─Źa Galaxy S8 na telef├│noch.