Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite a nainštalujte aplikáciu IP Pro pre PC (Windows 7, 8, 10, Mac)

Stiahnite a nainštalujte aplikáciu IP Pro pre PC (Windows 7, 8, 10, Mac) 1

Aby ste sa uistili, ┼że ste v┼żdy informovan├ş o v┼íetkom, ─Źo sa deje na va┼íom CCTV kamery, mus├şte ma┼ą dobr├║ aplik├íciu na sledovanie. Ak m├íte CCTV kamery, ktor├ę sa staraj├║ o va┼íich mil├í─Źikov alebo o va┼íe die┼ąa doma, mus├şte ma┼ą aplik├íciu, ktor├í v├ís bude neust├íle informova┼ą o v┼íetkom.

Mobiln├ę telef├│ny s├║ zariadenia, ktor├ę ─żudia udr┼żiavaj├║ a pou┼ż├şvaj├║ kedyko─żvek a kdeko─żvek. To je hlavn├Ż d├┤vod, pre─Źo v├Żvoj├íri softv├ęru radi vyv├şjaj├║ aplik├ície ur─Źen├ę na pr├ícu v zariadeniach s Androidom. Rovnak├Ż pr├şpad plat├ş pre v├Żvoj├írov, ktor├ş vyv├şjaj├║ sledovacie aplik├ície CCTV a navrhuj├║ aplik├ície tak, aby pracovali na mobiln├Żch zariadeniach.

Mo┼żno zist├şte, ┼że m├íte viac kamier a mal├í obrazovka m├┤┼że by┼ą zd─║hav├í, aby ste mohli sledova┼ą. Mo┼żno budete musie┼ą pou┼żi┼ą v├Ą─Ź┼íiu obrazovku, napr├şklad obrazovku prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa. Priame stiahnutie aplik├ície IP Pro do PC je takmer nemo┼żn├ę. Mus├şte vyu┼żi┼ą silu dobr├ęho emul├ítora. V tomto ─Źl├ínku hovor├şme viac o aplik├ícii a o tom, ako ju m├┤┼żete pou┼żi┼ą na po─Ź├şta─Źi.

Čo je aplikácia IP Pro?

Stiahnite a nainštalujte aplikáciu IP Pro pre PC (Windows 7, 8, 10, Mac) 2

Ide o aplik├íciu na sledovanie videa, ktor├í je navrhnut├í na pou┼żitie na smartf├│ne. Aplik├ícia je zodpovedn├í za prenos videa z IP kamier na ur─Źen├Ż mobiln├Ż telef├│n. S aplik├íciou IP Pro budete sledova┼ą ┼żiv├ę vide├í a tie┼ż nahr├íva┼ą a uklada┼ą niektor├ę zo zaznamenan├Żch vide├ş z kamier CCTV.

Ako nastav├şm program IP Pro pre PC?

Na┼í┼ąastie nie je postup nastavenia aplik├ície zlo┼żit├Ż. Jednoduchos┼ą nastavenia aplik├ície rob├ş aplik├íciu vhodnej┼íou pre v┼íetk├Żch ─żud├ş, tak pre veter├ínov, ako aj pre amat├ęrov. Najprv sa mus├şte zaregistrova┼ą v aplik├ícii, aby ste sa stali registrovan├Żm pou┼ż├şvate─żom. ─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├í je pre v├ís ako registrovan├ęho pou┼ż├şvate─ża, je prejs┼ą na kartu ÔÇ×moje zariadenieÔÇť a vybra┼ą ikonu ÔÇ×plusÔÇť.

Tu budete musie┼ą prida┼ą podrobnosti o kamer├ích CCTV, ktor├ę chcete sledova┼ą. Tieto inform├ície bud├║ v├Ą─Ź┼íinou obsahova┼ą adresy IP kamery, ─Ź├şslo zariadenia a ─Ź├şslo portu. Po vyplnen├ş podrobnost├ş za─Źnete pozera┼ą niektor├ę ┼żiv├ę vide├í z aplik├ície.

Nastavenie aplik├ície je tak├ę jednoduch├ę a ako vid├şte, na jej nastaven├ş m├┤┼że pracova┼ą ka┼żd├Ż. Rozhranie tejto aplik├ície je tie┼ż ve─żmi jednoduch├ę.

Zlyhanie aplikácie IP Pro

Mo┼żno zist├şte, ┼że v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş pre iPhone st├íle pad├í a softv├ęr IP Pro pre PC nie je v├Żnimkou, preto┼że sa niekedy m├┤┼że zr├║ti┼ą a uviaznu┼ą. ─îo m├┤┼żete robi┼ą, ke─Ć k tomu d├┤jde, a mus├şte n├íjs┼ą rie┼íenie ─Źo najr├Żchlej┼íie? Existuj├║ tri jednoduch├ę mo┼żnosti, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vyrie┼íi┼ą zlyhanie n├ístroja IP Pro pre PC.

Prv├Żm je vypnutie aplik├ície a re┼ítartovanie znova. M├┤┼żete tie┼ż zv├í┼żi┼ą vypnutie a re┼ítartovanie zariadenia a op├Ątovn├ę spustenie aplik├ície.

Ak t├íto mo┼żnos┼ą nepomohla, m├┤┼żete sk├║si┼ą odin┼ítalova┼ą a znova nain┼ítalova┼ą aplik├íciu. Ak ste telef├│n alebo telef├│n zapli a znova zapli, ale ni─Ź sa nedeje, m├┤┼żete sk├║si┼ą aplik├íciu odin┼ítalova┼ą a znova nain┼ítalova┼ą.

─Äal┼íou tre┼ąou mo┼żnos┼ąou je sk├║si┼ą aktualizova┼ą aplik├íciu. Je mo┼żn├ę, ┼że verzia aplik├ície, ktor├║ pou┼ż├şvate, nie je aktu├ílna, a preto m├┤┼że zaost├íva┼ą alebo pada┼ą. Ak v├ím vy┼í┼íie uveden├ę rie┼íenia nepom├┤┼żu dobre, budete ich musie┼ą kontaktova┼ą s cie─żom n├íjs┼ą pre v├ís rie┼íenie.

Aplikácia IP Pro App-Connect zlyhá

Mo┼żno zist├şte, ┼że pr├íca sa m├┤┼że odmietnu┼ą pripoji┼ą, aj ke─Ć m├íte na zariaden├ş s Androidom pripojenie WIFI. To by v├ís nemalo pr├şli┼í tr├ípi┼ą, preto┼że v┼żdy bude k dispoz├şcii podpora, ktor├í pom├┤┼że s tak├Żmito probl├ęmami. Zavolajte podporu a po┼żiadajte ich, aby v├ís krok za krokom nastavili na telef├│ne.

Podpora vykon├í preposielanie portov vo va┼íej aplik├ícii a v┼íetko by malo by┼ą v poriadku, ke─Ć v├ís preved├║ ─Ćal┼í├şmi potrebn├Żmi krokmi. Najlep┼íie na tejto aplik├ícii je, ┼że podpora je v┼żdy zabezpe─Źen├í, aby ste dostali v┼íetku pomoc, ktor├║ potrebujete.

Ako stiahnu┼ą aplik├íciu IP Pro pre PC (Windows a Mac)

Predvolen├ę stiahnutie aplik├ície nie je mo┼żn├ę, ale pomocou emul├ítora si m├┤┼żete aplik├íciu stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa. Emul├ítor umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pou┼ż├şva┼ą na svojom po─Ź├şta─Źi aplik├ície mobiln├Żch telef├│nov. Tu uv├ídzame zoznam niektor├Żch krokov, ktor├ę mus├şte urobi┼ą, ke─Ć potrebujete aplik├íciu stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa.

Stiahnite a nainštalujte aplikáciu IP Pro pre PC (Windows 7, 8, 10, Mac) 3

  • Prvou vecou je, ┼że si do svojho po─Ź├şta─Źa stiahnete a nain┼ítalujete program Nox Android Emulator.
  • Po in┼ítal├ícii sa prihl├íste do obchodu Google Play pomocou svojho ├║─Źtu Gmail.
  • Do vyh─żad├ívacieho tla─Źidla zadajte text ÔÇ×Aplik├ícia IP ProÔÇť a po zobrazen├ş aplik├ície kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą.
  • In┼ítal├ícia sa automaticky spust├ş a teraz m├┤┼żete na po─Ź├şta─Źi pou┼ż├şva┼ą IP Pro pre PC.
  • Table of Contents