Stiahnite a nain┼ítalujte aplik├íciu Fotoapar├ít Galaxy Pozn├ímka 4 na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom

Stiahnite a nain┼ítalujte aplik├íciu Fotoapar├ít Galaxy Pozn├ímka 4  na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom 1

Stiahnite a nain┼ítalujte aplik├íciu Fotoapar├ít Galaxy Pozn├ímka 4 na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom, ak sa v├ím p├í─Źi Pozn├ímka 4 a v┼íetky nov├ę funkcie zaveden├ę v novom firmv├ęri TouchWiz, budete chcie┼ą vedie┼ą, ┼że ho nekupujete, tak┼że m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Camera from from Galaxy Pozn├ímka 4 tie┼ż na Galaxy star┼í├ş.

Sila Galaxy Pozn├ímka 4 je to jeho 16MP hlavn├Ż fotoapar├ít s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, ktor├Ż dok├í┼że nahr├íva┼ą vide├í v QHD a robi┼ą detailn├ę obr├ízky. Galaxy Pozn├ímka 4 To je ─Źasto pova┼żovan├ę za najlep┼í├ş fotoapar├ít smartphone na trhu. Jedn├Żm z hlavn├Żch d├┤vodov je program fotoapar├ítu, ktor├Ż Galaxy Pozn├ímka 4 maj├║. M├í nov├ę funkcie, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ u┼ż├şvate─żovi ├║pln├║ kontrolu nad senzorom kamery.

Ak h─żad├íte r├┤zne sp├┤soby zapnutia fotoapar├ítu Galaxy Pozn├ímka 4, ste na spr├ívnom mieste. Aplik├íciu v├ím dal v├í┼íniv├Ż v├Żvoj├ír Galaxy Pozn├ímka 4 a zostavil s├║bor zip na in┼ítal├íciu pomocou vlastn├ęho obnovenia. ─îas┼ą aplik├ície fotoapar├ítu bola navrhnut├í pre Galaxy S4, ale m├┤┼że fungova┼ą na v┼íetk├Żch zariadeniach.

V├Żstraha: Nezodpoved├íme za ┼żiadne ┼íkody sp├┤soben├ę pokynmi na tejto str├ínke. T├║to pr├şru─Źku vysk├║┼íajte na svoje vlastn├ę riziko. Je v┼íak ve─żmi nepravdepodobn├ę, ┼że jednotka bude po┼íkoden├í, ak budete postupova┼ą pod─ża pokynov uveden├Żch v postupe.

Upozornenie: predt├Żm, ako sa pok├║site nain┼ítalova┼ą tento re┼żim, vytvorte si z├ílohu nandroidu. Ak sa nie─Źo pokaz├ş, m├┤┼żete bezpe─Źne obnovi┼ą syst├ęmy.

Ako stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą softv├ęr kamery na Galaxy Pozn├ímka 4 na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom

    Re┼żim s┼ąahovania Skop├şrujte ho do vn├║tornej alebo externej pam├Ąte telef├│nu Vypnite telef├│n Re┼ítartujte smartphone v re┼żime osobnej obnovy Vyberte ÔÇ×Vy─Źisti┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąÔÇť a ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą DalvikÔÇť. Vr├í┼ąte sa na ÔÇťInstall ZipÔÇŁ a vyberte s├║bor Note 4 s├║bor zip v miestnosti.

Re┼ítartujte telef├│n a spustite aplik├íciu fotoapar├ítu. Zist├şte, ┼że v├ís prin├║ti aplik├íciu uzavrie┼ą. Znovu otvorte fotoapar├ít. Dotknite sa ikony ÔÇ×NastaveniaÔÇť, prepnite do re┼żimu> Spravova┼ą re┼żim a prepnite z re┼żimu sn├şmok a ─Ćal┼í├şch na selekt├şvne zacielenie. U┼żite si nov├║ aplik├íciu pre fotoapar├ít na svojom smartf├│ne s Androidom.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Pozn├ímka 4 Program fotoapar├ítu