Startup Manager, spravuje aplik├ície, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ spustenie syst├ęmu Android

Za─Źiatok systematickej ─Źinnosti predstavuje za─Źiatok v┼íetk├Żch slu┼żieb a aplik├íci├ş potrebn├Żch na spr├ívne fungovanie. Spolu so syst├ęmami je v┼íak mo┼żn├ę spusti┼ą ur─Źit├ę aplik├ície, ktor├ę nie s├║ naozaj potrebn├ę a m├┤┼żu dokonca spomali┼ą spustenie syst├ęmov. To je be┼żn├ę v syst├ęme WindowsMen v Adnroidu, ktor├Ż sa vyskytuje a vzh─żadom na po─Źet aplik├íci├ş, ktor├ę sp├┤sobuj├║ probl├ęmy v syst├ęmoch, je zauj├şmav├ę pozrie┼ą sa na t├║to oblas┼ą.

Na dosiahnutie tohto cie─ża maj├║ niektor├ę nov├ę jednotky a vrstvy prisp├┤sobenia zabudovan├ę mo┼żnosti, dnes v├ím v┼íak predstav├şme bezplatn├║ aplik├íciu Startup Manager, ktor├í n├ím pom├íha vizualizova┼ą a riadi┼ą programy sp├║┼í┼ąania.

Pozrite sa na spustenie syst├ęmu Android

Startup Manager, spravuje aplik├ície, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ spustenie syst├ęmu Android 1

Ak m├íte pocit, ┼że v├í┼í po─Ź├şta─Ź trv├í po zaveden├ş syst├ęmu po zaveden├ş syst├ęmu dlho, je pravdepodobn├ę, ┼że program spoma─żuje sp├║┼í┼ąanie. Toto je be┼żnej┼íie, ako si mysl├şme, vzh─żadom na to, ┼że existuje ve─ża aplik├íci├ş, ktor├Żch funkciou je integr├ícia slu┼żieb in├Żch ako ├║─Źely, ktor├ę m├┤┼żu siaha┼ą od zobrazovania reklamy po zachytenie na┼íich inform├íci├ş. V tomto zmysle je Startup Manager vynikaj├║cim programom na sledovanie sp├║┼í┼ąania syst├ęmu Android a zis┼ąovanie, ─Źi niektor├ę z nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş nesp├┤sobuj├║ pri spusten├ş probl├ęmy.

Je to trochu star├í aplik├ícia, ale svoju pr├ícu si aj na─Ćalej rob├ş ve─żmi dobre. Po integr├ícii do n├í┼ího syst├ęmu v┼íak mus├şme by┼ą opatrn├ş, aby sme zamietli v┼íetky ┼żiadosti o in┼ítal├íciu dodato─Źn├ęho softv├ęru, preto┼że vieme, ┼że pon├║ka za─Źlenenie s├║boru n├ístrojov typu v┼íetko v jednom, ktor├Ż prestane vypl┼łova┼ą reklamn├Ż t├şm.

Akon├íhle ste vo vn├║tri, n├íjdete intuit├şvne rozhranie, ale s mierne star├Żm vzh─żadom, preto┼że ide o aplik├íciu z roku 2015. ─îas┼ą aplik├ície, ktor├í n├ís v tomto pr├şpade zauj├şma, je Pou┼ż├şvatelia, preto┼że tu n├íjdete v┼íetky aplik├ície, ktor├ę ste nain┼ítalovali a ktor├ę za─Ź├şna ved─ża syst├ęmov. Ved─ża nej n├íjdete modr├ę tla─Źidlo, kde m├┤┼żete zak├íza┼ą spustenie aplik├ície a t├Żmto sp├┤sobom uvo─żni┼ą spustenie syst├ęmu.

Na karte Syst├ęm sa v┼íetky slu┼żby a aplik├ície pre syst├ęmy pok├║┼íajte nedot├Żka┼ą ni─Źoho v tejto ─Źasti, preto┼że to m├┤┼że ovplyvni┼ą fungovanie syst├ęmov.

Ak sa po─Ź├şta─Ź spust├ş pr├şli┼í pomaly, prejdite do ─Źasti Pou┼ż├şvatelia n├ístroja Startup Manager a zistite, ─Źi niektor├ę z aplik├íci├ş, ktor├ę sme zaviedli, spoma─żuj├║ sp├║┼í┼ąanie.

Ak ju chcete zn├ş┼żi┼ą, kliknite na tento odkaz,