Star├ę telef├│ny iPhone s├║ ÔÇ×pripraven├ę na nov├Ż ┼żivotÔÇť v─Ćaka obrovsk├ęmu Apple aktualiz├ícia v roku 2020, tvrdia zasv├Ąten├ş

STAR├ë telef├│ny iPhone m├┤┼żu v─Ćaka tomuto roku dosta┼ą nov├Ż ┼żivot Apple aktualiz├ícia telef├│nu.

O─Źak├íva sa, ┼że nadch├ídzaj├║ca aktualiz├ícia syst├ęmu iOS 14 bude fungova┼ą na telef├│noch od roku 2016.

Ka┼żd├Ż rok, Apple vyd├íva ├║plne nov├║ aktualiz├íciu pre iPhone – pridanie nov├Żch funkci├ş, opravu ch├Żb a opravu bezpe─Źnostn├Żch dier.

Aktualiz├íciu by spravidla dostali iba modely z posledn├Żch dvoch alebo troch rokov, pri─Źom star┼íie modely boli vyhl├ísen├ę za ÔÇ×zastaran├ęÔÇť.

ale Apple ├║dajne pl├ínuje zachova┼ą podporu ve─żmi star├Żch telef├│nov, ako s├║ iPhone 6S a iPhone SE.

Vypl├Żva to z ├║niku z franc├║zskeho webu s pom├┤ckami iPhoneSoft, ktor├Ż tvrd├ş, ┼że v┼íetky telef├│ny iOS 13 dostan├║ aktualiz├íciu iOS 14.

Ka┼żd├í verzia syst├ęmu iOS trv├í zhruba rok, tak┼że tieto telef├│ny bud├║ pravdepodobne aj na─Ćalej aktualizovan├ę do roku 2021.

To znamen├í, ┼że ste si mohli k├║pi┼ą iPhone SE v roku 2016 a st├íle dost├íva┼ą najnov┼íie Apple softv├ęr o p├Ą┼ą rokov nesk├┤r.

V├Ą─Ź┼íina telef├│nov s Androidom zvy─Źajne strat├ş podporu u┼ż po roku alebo dvoch – ─Źo sp├┤sobuje majite─żom v├í┼żne probl├ęmy.

Na za─Źiatku v├ím bud├║ ch├Żba┼ą ├║plne nov├ę funkcie, ktor├ę vylep┼íuj├║ v├í┼í telef├│n.

U┼ż ale neprij├şmanie aktualiz├íci├ş zabezpe─Źenia nie je v├Ą─Ź┼í├şm rizikom, preto┼że zn├íme chyby m├┤┼żu hackeri zneu┼żi┼ą – a vy s t├Żm nem├┤┼żete ni─Ź robi┼ą.

ÔÇ×Nepodporovan├Ż softv├ęr a zariadenia s├║ pre spotrebite─żov neuverite─żne nebezpe─Źn├ę, preto┼że nie s├║ chr├ínen├ę pred po─Ź├şta─Źov├Żmi zlo─Źincami,ÔÇť povedal Brian Higgins, bezpe─Źnostn├Ż ┼ípecialista v spolo─Źnosti Comparitech.com. The Sun.

ÔÇ×V zlo─Źineckej komunite bud├║ nielen v┼íeobecne zn├íme v┼íetky zranite─żn├ę miesta, ale pou┼ż├şvatelia si nebud├║ m├┤c┼ą stiahnu┼ą antiv├şrusov├Ż softv├ęr, ktor├Ż by ich chr├ínil.ÔÇť

Zl├í spr├íva je, ┼że Apple nepotvrdil, ┼że iOS 14 v├┤bec existuje, bez oh─żadu na zariadenia, ktor├ę ho bud├║ podporova┼ą.,

O syst├ęme iOS 14 pravdepodobne nebudeme po─Źu┼ą ni─Ź Applev├Żro─Źn├í udalos┼ą WWDC v j├║ni.

Do tej doby berte v┼íetky f├ímy a ├║niky s patri─Źnou opatrnos┼ąou.

Dobrou spr├ívou je, ┼że je to v┼żdy jednoduch┼íie Apple na podporu star┼í├şch zariaden├ş.

Ned├ívne Apple Telef├│ny iPhone s├║ vybaven├ę ve─żmi v├Żkonn├Żmi procesormi, tak┼że aj star┼íie modely st├íle zvl├ídaj├║ ve─żmi n├íro─Źn├Ż softv├ęr.

iPhone 11 Pro Max v prvom ve─żkom boji o v├Żdr┼ż bat├ęrie prekon├í ┼ípi─Źkov├ę telef├│ny Samsung a Huawei

V ─Ćal┼í├şch novink├ích sme odhalili najlep┼íie ponuky iPhone XR, ktor├ę s├║ pr├íve v ponuke.

Spolo─Źnosti Samsung Galaxy S20 je nastaven├Ż na e┼íte v├Ą─Ź┼íiu ve─żkos┼ą ako iPhone 11 Pro Max.

Apple by mohlo zmeni┼ą port Lightning pre konektor USB-C na bud├║cich modeloch iPhone.

A iPhone 12 by mohol by┼ą v├┤bec najten┼í├ş v─Ćaka novej technol├│gii obrazovky.

Ako dlho zvy─Źajne dr┼ż├şte telef├│n? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu