Star Wars Jedi: Fallen Order

Dostanete sa k stromu, objaví sa veľké žlté zviera v uniforme a kričí na vás. Utekal si, spadol do klzkého lesa. Odskakuje, beží na stene a váži, kým … Pokémon * Veľký vták padá z oblohy, aby zachránil deň. Star Wars Jedi: Fallen Order má toľko krásnych okamihov, ako je tento, a napriek jej nedostatkom budete mať stále výbuch absolútneho nátlaku. (* To nie je naozaj Pokémon a nie, nie je to spojler).

Star Wars Jedi: Fallen Order je topiaci sa žáner a mechanika vedená ďalšími hrami, z ktorých niektoré pramenili z predošlých vyuţití vývojára hry Respawn Entertainment.

Najnovšia lúpež do vesmíru Disney priniesla zmiešané výsledky, pokiaľ ide o požičané tituly, ale v priebehu hry sa mu podarilo zahrnúť ju do vlastnej skúsenosti.

Skutočnou slabinou Star Wars Jedi: Fallen Order je výkon a rýchlosť. Fallen Orders vás môže najprv ochladiť, frustrovaný magicky sa objavujúcimi nepriateľmi a pozývajúcimi úvodné úrovne. Postupujte podľa toho a budete odmenení hrami a filmovými okamihmi, ktoré sa spoja a vytvoria najlepší simulátor Jedi, aký bol kedy vytvorený.

Súvisiace: Najlepšie PS4 hry

Hlavným bodom Fallen Order je jeho bitka: Existuje mnoho patentovaných zájazdov od Respawn, ale budeme o tom diskutovať neskôr. V mierke zložitosti a toku padá bitka niekde medzi Assassinovým Creed Odyssey a Sekiro: Shadows Die Twice.

Použitie svetelného meča si určite na čas zvykne, a ak sa ako jedna z vyššie uvedených hier priblížite k Fallen Order, ocitnete sa väčšinou na chrbte. Toto však nie je ťažké a rýchle pravidlo: niektorí nepriatelia vstupujú na svoju najlepšiu stávku, zatiaľ čo iní vyžadujú metodický prístup k večierkom a únikom.

Prvou prekážkou, s ktorou sa stretnete so svetelným mečom, je správa času, to je zvláštne. Jeho blokovanie animácie pohybu je pomalé v porovnaní s rovnakým názvom a často budete cítiť, že vaša aktuálna večierok nie je účinná.

Fallen Order vás žiada, aby ste zvážili ďalšie zlomky sekundy, ktoré potrebujete na zdvihnutie vášho svetelného meča počas bloku; Je to iné, ale naučíte sa prispôsobovať sa počas cestovania medzi hviezdami. Podobne ako v sekcii Sekiro: Shadows Die Twice nemôžete odstrániť spam. Ak násilne stlačíte tlačidlo, nepriateľ nebude venovať pozornosť vášmu úsiliu brániť sa.

Aj keď je zastavenie najlepším spôsobom, ako spôsobiť vážne škody, Fallen Order je hra, v ktorej musíte objať a otočiť sa. Nepriateľ často robí dlhé útoky a ak sa dokážete odbočiť z cesty, môžete pristáť silné úrazy.

Súvisiace: Najlepšie Xbox One hra

Fallen Order ponúka množstvo nepriateľov, ktorí stoja za to poslať vám svoje nové bojové schopnosti. Od pokročilejších dôstojníkov, ktorí používajú cisárskych dôstojníkov, až po príšery, ktoré robia chyby, ktoré zasiahnu a zasiahnu s minimálnou starostlivosťou o svoje okolie.

Rozdiely v nepriateľoch vás povzbudzujú, aby ste sa prispôsobili maximálnej účinnosti – toto sa hrá širšie, keď je priradená kombinácia typov nepriateľov, a hoci to môže byť povzbudzujúce, aby ste to napravili, predstavuje to tiež jednu z najväčších slabin dobrodružstva. ,

Od začiatku budete obklopení niektorými nepriateľmi a vaším inštinktom je pokúsiť sa ho vytiahnuť, aby sa stal spravodlivejším bojom. Bohužiaľ to nefunguje správne, pretože nepriateľ ľahko dohání a môže zaútočiť súčasne. Problém je najjasnejší v užších oblastiach, keď ste zmätení, čo robiť, a kamera je zriedka váš priateľ.

Nie všetko sa však stratí a hra od začiatku zavádza určitú relatívnu mechaniku, ktorá vám umožní lepšie bojovať s touto situáciou (môžete tiež preskúmať trochu viac, aby ste sa rýchlejšie dostali o úroveň vyššie). Počiatočný problém, ktorý bráni vášmu učeniu o základných bojových štýloch, a skoré zavedenie tohto mechanika, dokonca aj v slabej podobe, bude vítanou zmenou.

Okrem týchto nedostatkov je víťazstvom aj bitka so svetelným mečom. Naozaj patria k sebe v niektorých šéfových bojoch, ktoré sú ťažšie, keď sa vyhnúť, vyhnúť sa, a využiť svoju silu pri zlomovej rýchlosti s niektorými povzbudivými vizuálnymi výsledkami.

Súvisiace: Recenzie Google Stadia

Preskúmanie objednávok Jediho Fallena

Zatiaľ čo veľká časť vzrušenia v Stari Jedi: Fallen Order pochádza z duel a porážky nespočetných ikonických nepriateľov, platformy sú ďalším dôležitým doplnkom, aj keď nie sú dosť vynikajúce.

Pri skúmaní sveta vo Fallen Order budete mať k dispozícii celkom jednoduchý štýl platformy ako Uncharted alebo Tomb Raider, s niektorými ľuďmi zmätenými pri zavádzaní systému. Pri prvom lezení na stenu existuje ďalšia zložitosť požiadaviek na držanie sa múrov a vínnej révy, čo môže spôsobiť niektoré nechcené úmrtia.

Základné platformy sú väčšinou príjemné prestoje medzi bitkami, ale svietia, keď Respawn vidí svoju vlastnú minulosť, vo forme Titanfall 2 – Pre inšpiráciu. Sci-fi strelec vás vyzýva, aby ste nabíjali naprieč platformami vlnitou nohou alebo fanatickým nepriateľom za vami.

Táto rýchlosť paniky je nažive a dobre v niektorých najlepších okamihoch Fallen Order. Bežíte po stenách, hojdáte vinič a posúvate sa veľmi rýchlo, a keď to urobíte, budete sa cítiť, akoby ste boli na pozinkovanej horskej dráhe.

Aj keď to umožňuje preskúmať niektoré prekvapujúce nastavenia takmer podľa vôle, rozprávanie je lineárne. Preto je bar nastavený na to, čo ľudia očakávajú od príbehu a postáv, a Fallenov rád nedosahuje toto očakávanie.

Súvisiace články: Všetko, čo vieme o PS5

Jedi spadol

Tento príbeh sa zameriava na komplexnú misiu s trochou rozvoja postavy uprostred. Väčší príbeh nie je niečo, čo by sa malo nenávidieť, ale nakoniec je to celkom chodec a nepomáha mu nič jednoduchšie ako obyčajný protagonista Cal Kestis.

Zatiaľ čo Cal je hnacou silou v zápletke vďaka svojej sile, veľa charakteristík a zaujímavých okamihov v príbehu pochádza od jeho priateľov a príbehu. To isté platí pre rôznych antagonistov v hre – poskytujú najzaujímavejší dialóg a rozjímajú o niektorých filozofických bodoch týkajúcich sa Star Wars.

Počas Star Wars Jedi: Fallen Order sa hra cíti ako dokonalý zážitok, od série vzrušujúcich filmových zájazdov po pútavú bojovú hru dodge-and-dodge. Toto zlepšenie nanešťastie prichádza z okna, pokiaľ ide o prekvapujúce problémy a problémy s výkonom.

Je to plné problémov, kde budete svedkami nepriateľov, ktorí sa objavujú prerušovane, sporadicky zomierajú bez dôvodu alebo padajú navždy na mieste, z ktorých niektoré sú náhodou zábavné pozerať.

Súvisiaci projekt xCloud

Jedi spadol

Cal Kestis tiež nie je chránený pred hmyzom: pri lezení je niekedy uviaznutý v stene alebo môže skočiť do oblastí, kam by zjavne nemal ísť.

Našťastie väčšina týchto chýb hru nepoškodí. Počas mojej hry som mal nehodu – museli ste tiež sedieť cez niekoľko významných obrazoviek na načítanie (dokonca aj na konzole, ako je PS4 Pro).

Všetky trblietky boli tiež sklamané zvláštnou sadou kvalitatívnych prvkov. Charakter postavy Cal Kestis vyzerá väčšinou úžasne, zatiaľ čo niektorí z jej priateľov sa môžu zdať oveľa viac karikatúrni.

Nie je však ťažké a rýchle pravidlo, že Cal je jediný model, ktorý je vylepšený, pretože niektorí z ľudí, s ktorými sa stretne počas pádu, tiež vyzerajú veľmi podrobne.

Kvalita grafiky sa rozširuje na mnoho nastavení, ktoré navštevujete. Preskúmate niektoré miestne Hviezdne vojny, ktoré ste nikdy predtým nevideli, a niektoré skutočne úžasné krajiny: Respawn ich v tomto ohľade stiahol z parku.

Ak si kúpite Star Wars Jedi: Fallen Order?

Star Wars Jedi: Fallen Order nie je ani zďaleka majstrovským dielom, ale hovorí, že by to mohol byť jeden bez niektorých jeho základných chýb, ktoré by sa doteraz nemohli niesť. Z tohto dôvodu môžete namiesto potešenia z ľahkých bitiek, úžasných filmov a hladkých platforiem sledovať minulé skrotené príbehy a nepríjemné chyby.

Star Wars Jedi Post: Fallen Order sa prvýkrát objavil na Dôveryhodných recenziách.