Stantt vlastné pánske košele recenziu

Stantt vlastné pánske košele recenziu 1

Šaty na mieru prispôsobené košele nie sú ničím novým nápadom ani ich sprístupňujú online. To znamená, Stantt má zaujímavý prístup k tomu, aby vám dodal na mieru šité tričko s procesom, ktorý je ľahký, s nízkym stresom a (aspoň pre nás) veľmi úspešný. Ospravedlňujeme sa dámy, Stantt je momentálne pre pánske košele a bežné gombíky.

Ide o to, že namiesto toho, aby ste sa museli bolestne snažiť zmerať všetky vlastnosti vášho tela, vás Stantt prevedie dotazníkom typu turbo-daň s jednoduchými otázkami, ktoré vám pomôžu zúžiť na jednu z ich 99+ jedinečných veľkostí. Potom vám rýchlo pošlú niekoľko vzoriek na vyskúšanie a vyberiete si jednu z ich pomenovaných veľkostí alebo pošlú späť nejakú kvantitatívnu alebo kvalitatívnu spätnú väzbu pre skutočne prispôsobenú veľkosť.

Sprievodca webovými stránkami, zvyčajne nazývaný „Stan“, bol hračkou a umožňuje vám zapojiť sa do veľkostí, ktoré poznáte, ako je veľkosť trička, výška, hmotnosť a typ tela. Tiež sa pýta na veľkosť goliera, dĺžku rukávu a veľkosť bundy, ale rovnaký výsledok som dostal aj bez zadania (veľkosť „King“).

Väčšina tričiek Stantt vám tiež umožňuje prispôsobiť si funkcie, ako sú golier, gombíky, manžety a placket. Existuje celá rada rôznych typov košieľ, vrátane vrások, luxov, výkonov, luxov, flanel a dokonca aj niektorých pólov.

Po zadaní objednávky trvalo niekoľko dní, kým som získal vzorky mojej veľkosti, a potom pár týždňov potom, ako som si kúpil tričko na mieru. Pekne, 4 vzorky, ktoré som dostal v poriadku. Mierne sa líšili, pokiaľ ide o dĺžku rukávu, veľkosť hrudníka, krk a pravdepodobne niektoré ďalšie oblasti, ktoré som nemohol povedať. Podarilo sa mi vybrať tričko, ktoré dosiahlo rovnováhu medzi pohodlím a osobitným vzhľadom zvýrazňujúcim funkciu.

Stanttov tričko sa zdá byť celkom štandardné pre košele prispôsobené na mieru, vznášajúce sa okolo 100 USD a viac ako 200 USD pre krajšie tkaniny a vzory. Moje tričko s výškou 118 dolárov (ktoré prekročilo prahovú hodnotu 115 dolárov zadarmo pri preprave) vyšlo úžasne. Išiel som na ležérnu košeľu s pohodlnejším (voľnejším) strihom, ktorý má stále isté zúženie. Vlastním niekoľko tričiek na mieru, ale žiadne bežné košele na voľný čas. Je to ruka-nadol najvhodnejšie ležérne tričko, ktoré mám, Ako vysoký a štíhly človek sú na mňa príliš krátke košele. Ak si kúpim vysoké ležérne tričko, môžu byť príliš dlhé na to, aby sa nosili untucked. Materiál, ktorý Stantt používa, je tiež mäkší a pohodlnejší.

Stantt nie je cenovo najdostupnejšou vlastnou košeľou, ale kvalita a fit košeľa sa oplatí. Ak sa snažíte nájsť košele, ktoré dobre zapadajú a vyzerajú lichotivo, Stantt je veľmi ľahké riešenie s nízkym stresom., K dispozícii sú dokonca bezplatné výmeny a vrátenia. Skutočnosť, že odosielajú vzorky, skutočne pomohla procesu, je však potrebné poznamenať, že vzorky, ktoré som dostal, neboli dizajnom, ktorý som si objednal; boli to košele.