(Stanovisko) Tfue si strčí špičku; obviňuje kontrolóra

(Stanovisko) Tfue si strčí špičku; obviňuje kontrolóra 1

Tfue naďalej viní hráčov z radov hráčov Fortnite, napriek tomu, že ho prenikajú počítačové prehrávače.

Inokedy iná diskusia o ovládači verzus klávesnica a myš. Musí to byť jedno z najviac odohraných súperení vo všetkých hrách, ale sme tu.

Včera v noci bol Fortnite Streamer Bowl, predstavovať niektoré z najväčších mien v hre av NFL. Súťaž bola jednou z najzaujímavejších Fortnite turnaje v poslednej pamäti, pričom Clix a Tarik Cohen vystupujú na vrchol.

Tfue bola v súťaži vynikajúcim účinkujúcim. Spolu s Kylerom Murrayom ​​sa umiestnili na druhom mieste, keď sa streamer stal obeťou 200-IQ pasce z hry Clix v konečnej hre.

Najlepšie momenty z misky Streamer Bowl nájdete tu. Tento článok nie je o tom. Je to o snahe Tfue obviňovať hráčov z radenia za všetky svoje problémy.

Tfue má veľkú úlohu pri premene slova „on on controller“ na plne rozvinutú mému. Túto hru sme dokonale videli v Streamer Bowl, keď sa rozžiaril a okamžite obviňoval Aydana alebo Nickmercsa. Viete, hráč kontrolóra.

Keď sa vysielanie zastavilo, videli sme, že Symfuhny bol ten, kto ho zastrelil. Cue the Curb hudba.

Nie je to prvýkrát, čo sme videli, že Tfue nesprávne obviňuje kontrolóra z jeho streľby. Som si istý, že to vidíme stále, ale keď sa minulý týždeň v krčmách stretli v hospodách, nazval Bughu kontrolórom.

Bugha, jeden z najlepších hráčov v hre, mal odvahu byť presný so svojimi strelami. Tfue, očividne ohromená, nazvala Bughu mobilným hráčom. Je zrejmé, že niekto z klávesnice a myši nemohol zasiahnuť tieto zábery, však?

V ovládači sú nejaké zlomené mechanizmy Fortnite, Videli ste tie klipy hráčov, ktorých mierili bez toho, aby ste sa dotkli ich palíc? To je problém. Hráči kontrolóra nie sú nad kritikou. Nemá to však nič spoločné s ničením ľudí z dosahu.

Tfue vymenovala Nickmercs a Aydan za možných hráčov, ktorí ho žiarili počas Streamer Bowl. Mohol by som sa mýliť, ale som si celkom istý, že obaja títo hráči používajú asistenciu s lineárnym zameriavaním. Zameranie z rozsahu s týmto nastavením je oveľa ťažšie ako zameranie pomocou myši.

Niekedy ste jednoducho laserom. Stáva sa to bez ohľadu na to, aký vstup používate. Táto hra má kvet, čo znamená, že budete mať šťastie a smolu.

Je zrejmé, že Tfue nie je sama. Je to len najväčší a najlepší príklad toho, kto obviňuje všetkých svojich problémov z hráčov radiča.

Dám vám to: existujú problémy s používaním ovládača Fortnite, Napriek tomu je to ako keby ľudia nebrali do úvahy skutočnosť, že hráči na klávesnici a myši majú takmer všetky výhody v knihe, keď čelia hráčovi kontrolóra.

Tu je potrebné urobiť nejaké nuansy, čo je pre internet ťažké. Zdá sa, že ľudia sú buď v táboroch „hráči nerfov“ alebo „neprestávajú sťažovať“. Pravda leží niekde uprostred.

Nemôžete však poprieť, že to bolí váš argument, keď sa Tfue sťažuje na hráčov ovládačov zakaždým, keď ho zastrelí.