Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stanovisko: Prečo Apple Watch nemotivuje ma dosť na to, aby som sa pohol

Apple Watch Používam ho hlavne na upozornenia, užitočné aplikácie a na čítanie času. Pravidelne tiež sledujem svoje činnosti. Apple do nej tiež vložil všetky druhy funkcií, vďaka ktorým by ste mali viac cvičiť. Teraz som už takmer päť rokov Apple Watch chodím okolo, všimol som si, že všetky tieto upozornenia na povzbudenie mi pre aplikáciu Aktivita príliš nerobia. Preto je čas Apple ďalej zlepšuje funkcie koučovania.Lepšie koučovanie Apple WatchV súčasnosti sa používa Apple niekoľko spôsobov, ako vás posunúť. Existujú povzbudzujúce oznámenia („Včera ste vyplnili všetky tri zvonenia! Stavím sa, že to dokážete urobiť ešte dnes“), upozornenia, ktoré vám pomôžu spomenúť, aby ste sa presunuli o niečo navyše („Je to stále možné!“) A osobné mesačné výzvy. Keď som dostal Apple Watch Nedávno som si uvedomil, že koučovanie bolo celkom efektívne. To ma prinútilo pohybovať sa častejšie, len aby som mohol vyplniť prstene.

Ale vo všetkých tých rokoch, okrem niekoľkých malých vylepšení, sa okolo aplikácie Aktivita zmenilo len málo. Z tohto dôvodu si všimnem, že tieto druhy správ ma už viac neovplyvňujú a určite ma nespôsobujú častejšie cvičiť alebo dať niečo navyše. Správy by preto podľa môjho názoru mali byť osobitnejšie, osobnejšie a veľkolepejšie.

Apple Watch  oznámenie aktivity s pokrokom a povzbudením.

Dobrým príkladom príjemných upozornení sú oznámenia, ktoré dostanete na Nový rok a na svoje narodeniny. Gratulujeme k pekným animáciám vyplňujúcim obrazovku Apple Watch s narodeninami. Je to oveľa zábavnejšia ako správa z dvanásteho storočia, ktorá sotva vyzerá inak ako všetky ostatné správy, ktoré mám sama o sebe. Apple Watch nastúpiť. V skutočnosti niekedy medzi všetkými normálnymi upozorneniami chýbajú oznámenia o aktivite, takže ani neviem, ako ďaleko mám svoj kalorický alebo tréningový prsteň.

Napodiv, keď dokončíte svoje tri zvonenia, získate príjemnejšiu animáciu. Preto by som to radšej videl Apple pošle podobné oznámenia počas dňa, pretože v súčasnej podobe už pre mňa nie je povzbudením. Nebezpečenstvo je to Apple tiež nemusia zveličovať trblietky, konfety a ohňostroje, pretože to musí zostať zvláštne.

Gratulujeme vám Apple Watch,

Zlepšite osobné výzvy a medailyZa čo Apple Ak chcete dosiahnuť zisk, musíte zlepšiť osobné výzvy. V súčasnosti sa generujú automaticky na základe výsledkov z predchádzajúceho mesiaca, ale po viac ako dvoch rokoch je ich odchýlka skutočne malá. Výzvy ako „Dokončiť 20-krát váš tréningový prsteň“, „Vypáliť 500 kalórií denne“ alebo „Dokončiť všetky krúžky 15x“ sa z dlhodobého hľadiska nudia a odmena, ktorú za ňu získate, je tiež minimálna. Medaily, ktoré za to dostanete, sú takmer každý mesiac rovnaké. Jediná vec, ktorá sa líši, sú čísla v nej.

Apple poskytuje lepší prehľad o vývoji vašej výkonnosti od pridania trendov aktivity, ale ešte nie sú príliš motivujúce. Vidíte ich iba vtedy, ak tam aktívne pôjdete, pretože Apple Watch neposiela žiadne oznámenia. Udržať krok s vašimi trendmi by bol veľkým krokom správnym smerom.

Trendy aktivity v roku 2006 Apple Watch,

Pomohlo by tiež, keby ste si sami stanovili ciele. Napríklad často mám problémy s dokončením tréningového kruhu. Ak môžete naznačiť, že ste prsteň dokončili trikrát za týždeň (a dostanete za to osobitnú odmenu), dáva to väčšiu stimuláciu ako automaticky generované výzvy.

Kam ide „deň odpočinku“?V súčasnosti existuje špeciálny Apple Watchvýzva pokračuje, kde musíte vyplniť všetky vaše prstene sedem dní v rade. Medaily dostanete aj vtedy, ak napríklad vyplníte všetky prstene po celý mesiac. Aj keď to nie je problém pre niektorých ľudí, nie vždy sa to stane. Ak budete na jeden deň z akéhokoľvek dôvodu trochu menej aktívny, budete prísne potrestaní. Myslite na chorobu, zranenie alebo iný legitímny dôvod, aby ste boli jeden deň menej aktívni. S takým dňom ste tiež okamžite zasiahnutí pruh stratená. Pomohlo by, keby Apple vám dáva možnosť vložiť deň odpočinku niekoľkokrát mesačne, bez toho, aby to ovplyvnilo váš výkon a pokrok.

Ste stále dostatočne povzbudení? Apple Watch pohybovať sa aktívne? Alebo ste už zakázali všetky správy a výzvy? Dajte nám vedieť v komentároch.