Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Štandardná nabíjačka: áno alebo nie? (Hlasovanie)

L 'Európska únia je odhodlaný uložiť výrobcovi mobilných zariadení štandardná nabíjačka ktoré ich môžu všetky nabiť. Mnoho našich návykov by sa mohlo čoskoro zmeniť, zatiaľ čo slávny port USB Lightning by mohol zmiznúť, čím by sa vytvoril priestor pre USB C. Boli by ste za odstránenie všetkých patentovaných systémov nabíjania v prospech jedinej štandardnej nabíjačky? Odpovedzte nám prehľad!

Jedinečná nabíjačka v EÚ: áno alebo nie?

Určite to nezávisí od nás, ale je stále zaujímavé poznať stanovisko, kto – v zásade – bude hlavným aktérom zmien v dôsledku rozhodnutia Európskeho parlamentu: používateľov.

Štandardná nabíjačka: áno alebo nie? (Hlasovanie) 1

Štandardná nabíjačka by podľa myšlienky Európskej únie umožnila užívateľovi mobilných zariadení nemusieť Vymeňte nabíjačku zakaždým, keď sa zakúpi nové zariadenie, ale nielen: týmto spôsobom by mohli byť znížený elektronický odpad, možnosť používať tú istú nabíjačku dlhšie.

Spolu s touto novinkou by mohli prísť aj ďalšie: smartfóny a tablety (pravdepodobne tiež smartwatches) by sa mali začať predáva sa bez doplnkového príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia: základná akcia pre jedinú nabíjačku, ktorá má zmysel pre existenciu a prináša výhody, ktoré očakáva EÚ.

Spravodajstvo by sa mohlo zhmotniť už budúci júl, napriek tomu Apple vo veľkej miere vyjadril svoje sklamanie. A čo ty? Aký je váš názor? Boli by ste za použitie štandardná nabíjačka nabiť všetky svoje mobilné zariadenia? Dajte nám vedieť!