Stále si môžete do tašky vziať nový pár slúchadiel Beats so zľavou 71 GBP

BEATS sa bežne dodáva s priloženou silnou cenovkou, najmä pokiaľ ide o bezdrôtové modely.

Ale práve sme našli túto ponuku na svetových webových stránkach Currys PC, ktorá vám pomôže ušetriť neskutočných 71 libier pri kúpe bezdrôtových Bluetooth slúchadiel Powerbeats3.

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Beats Powerbeat3 biele, 78 libier – ušetríte 71 libier – od Currys – kúpte tu
Beats Decade Collection Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Powerbeat3 červená a čierna, 78 libier – ušetríte 71 libier – od Currys – kúpte tu

Beats Powerbeats3 majú zvyčajne cenu 149 libier, ale teraz ich môžete získať za 78 libier – ušetríte tak 71 libier takmer polovicu ceny.

Ak chcete uzavrieť dohodu, budete si musieť vybrať z dvoch farieb, ktoré sú práve v predaji: biela alebo červená a čierna.

Oba majú mikrofón, diaľkové ovládanie, ovládanie hlasitosti a dajú sa ľahko synchronizovať s vašim Apple zariadenie cez Bluetooth.

Oba sú skvelou voľbou pre šport, pretože sú odolné voči potu a vode, bezpečne priliehajú k uchu a majú 12-hodinovú výdrž batérie.

Tiež nájdete, že sú dodávané so štyrmi pármi nástavcov do uší, praktickým prenosným puzdrom, univerzálnym nabíjacím káblom USB, rýchlym štartom a záručným listom, ktorý je súčasťou balenia.

Ak hľadáte výhodnú kúpu, tu je najlepšia ponuka pre iPhone 11, ktorá vám poskytne 45 GB dát len ​​za 35 libier.

Ale ak Samsung Galaxy S10, ktorý sa vám páči, tu je výhodná ponuka, vďaka ktorej budete môcť aktívne využívať hodinky galaxie zdarma.

Ak hľadáte súhrny najnovších produktov, navštívte Sun Selects.

Tento článok a všetky odporúčané produkty nezávisle vybrali The Sun novinári. Všetky odporúčania v článku sú podložené odborným redakčným stanoviskom. Ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, môžeme získať príjmy: pomáha to The Suna v žiadnom prípade neovplyvňuje naše odporúčania.