St├íle nie s├║ dobr├ę spr├ívy o aktualiz├ícii pre Android 10 pre Xiaomi Mi A3 a d├┤vodom je to, ─Źo si mysl├şte (foto)

Xiaomi Mi A3 bol uveden├Ż na trh minul├ę leto so syst├ęmom Android Pie. Aj ke─Ć nov├í stabiln├í verzia zelen├ęho robota bola vydan├í kr├ítko potom, telef├│n st├íle ─Źak├í na jeho aktualiz├íciu, Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş veria, ┼że zariadenie patr├ş do programu Android One, u┼ż dlho d├║fali, ┼że lupdate sa okam┼żite dostane na dno. to je presne zmysel programu ale ─Źakanie e┼íte nebolo vyplaten├ę.

Chrono-program, ktor├Ż sprostredkovala spolo─Źnos┼ą Xiaomi, sa skuto─Źne poskytol prepustenie v polovici febru├íra, ale st├íle sa nenaplnil a pou┼ż├şvatelia za─Źali vyjadrova┼ą svoje hlasy. Hovorca sa na z├íklade pretrv├ívaj├║cich po┼żiadaviek obmedzil na vyhl├ísenie toho pl├íny na aktualiz├íciu zlyhali, ponech├ívaj├║c ot├ízku v absol├║tnej neistote.

PRE─î├ŹTAJTE SI TAK: Google prev├ídza v├Żrobu ─Ćal┼í├şch pixelov z ─î├şny

Aby bola trochu jasnej┼íia, myslel mana┼ż├ęr indickej kancel├írie spolo─Źnosti Sumit Sonal s tweetom, v ktorom prip├║┼í┼ąa, ┼że oneskoren├ę uvo─żnenie v d├┤sledku epid├ęmie koronav├şrusov v ─î├şne, Opatrenia, ktor├ę sa prijali s cie─żom obmedzi┼ą ┼í├şrenie choroby, v skuto─Źnosti v├Żrazne obmedzili pohyb os├┤b so zjavn├Żm dopadom nielen na hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőodvetvie, ako sme u┼ż vedeli, ale aj na v├Żvoj softv├ęru.

Tak┼że pr├íve teraz d├ítum e┼íte nebol ozn├ímen├Ż a mnoho pou┼ż├şvate─żov, o─Źividne nahnevan├Żch, si to za─Źalo s┼ąa┼żova┼ą v├şrus je iba v├Żhovorka, Pod─ża nich by aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 mala uplyn├║┼ą u┼ż d├ívno a rovnak├í pr├íca by sa mala za─Źa┼ą e┼íte pred ┼í├şren├şm v├şrusu.

SMARTWORLD FACEBOOK GROUP

PONUKY KANÁLU TELEGRAMU

Via: WinFuture

Xiaomi Mi A3
  • Oktra CPU 2,2 GHz
  • zobrazi┼ą 6ÔÇ×HD + / 720 x 1560 px
  • RAM 4 GB
  • Predn├í 32 Mpx /2,0
  • Kamera 48 Mpx /1,8
  • 4 000 mAh bat├ęria