Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sťahujte videá z TikTok bez vodoznaku pomocou TikTokShort

TikTok urobil obrovský skok ako sociálnu sieť a zachytil zavedené a silné alternatívy, ktoré Instagram alebo Twitter, Video platforma má užívateľskú prívetivosť a množstvo možností, ktoré umožňujú používateľom vytvárať veľmi úspešné krátke videá impozantnej kvality. Avšak tí, ktorí radi sťahujú a ukladajú tento materiál alebo ho získavajú na zverejnenie na inom mieste, nemajú na to svoje vlastné možnosti bez zahrnutia vodoznaku.

V tomto zmysle chceme predstaviť online službu, ktorá vám umožní získať všetky videá TikTok bez vodoznakov. Volá sa TikTokShort.

Stiahnite si materiál z TikTok

Sťahujte videá z TikTok bez vodoznaku pomocou TikTokShort 1

Aj keď ste TikTok ešte nenainštalovali, pravdepodobne ste už videli jeho videá uverejnené v Facebook alebo Twitter, Pravda je, že výsledky, ktoré možno dosiahnuť, sú neuveriteľné a existujú videá, ktoré môžu byť veľmi atraktívne. V tomto ohľade, ak máte jedno alebo viac videí, ktoré chcete stiahnuť do svojho počítača alebo smartfónu, je TikTokShort vynikajúcou alternatívou tak pre jednoduché použitie, ako aj pre to, že je zadarmo a nevyžaduje registračné procesy.

Ak chcete začať používať túto službu, kliknite na odkaz na konci tohto článku a na hlavnej obrazovke sa zobrazí panel s adresou. Tu musíte vložiť odkaz na video TikTok, ktoré chcete získať, aby ste to dosiahli, stačí prejsť na možnosť „Zdieľať“ a nájsť možnosť „Kopírovať odkaz“.

Po vložení odkazu stačí kliknúť na tlačidlo „Stiahnuť“, takže materiál sa stiahne o niekoľko sekúnd. Ako bezplatnú službu môžete tento proces zopakovať toľkokrát, koľkokrát chcete, a získate požadované video bez vodoznaku, ktorý je súčasťou platformy.

Dokázať to, kliknite na tento odkaz,