Stabiln√Ĺ Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten√Ĺ

Stabiln√Ĺ Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten√Ĺ 1

spr√°vy

Stabiln√Ĺ Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten√Ĺ

OnePlus vydal stabiln√Ĺ Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T smartphones, Aktualiz√°cia prich√°dza s OxygenOS 9,0,0 ńć√≠slo verzie, ktor√° je zaloŇĺen√° na syst√©me Android 9,0 Pie-prev√°dzky. Nov√° aktualiz√°cia pre obidve smartphones Prin√°Ň°aj√ļ nielen Android Pie, ale aj niektor√© ńŹalŇ°ie nov√© funkcie.

Tu je kompletn√Ĺ zoznam zmien:

Syst√©mAktualizovan√Ĺ syst√©m pre Android ‚ĄĘ 9 kol√°ńć ‚ĄĘ √öplne nov√© pouŇĺ√≠vateńĺsk√© rozhranie pre Android PieBrand nov√© navigańćn√© gest√° (k dispoz√≠cii iba pre OnePlus 5T) Aktualizovan√° aktualiz√°cia zabezpeńćenia syst√©mu Android pre rok 2018.12In√© nov√© funkcie a vylepŇ°enia syst√©muNov√Ĺ hern√Ĺ reŇĺim 3,0ReŇĺim pridanej textovej spr√°vy Pridan√° spr√°va pre hovory tret√≠ch str√°nNeruŇ°te situ√°ciuNov√Ĺ NeruŇ°iŇ• reŇĺim (DND) s nastaviteńĺn√Ĺmi nastaveniamifotoapar√°tIntegrovan√Ĺ reŇĺim objekt√≠vu Google

Toto je ide√°lny darńćek pre OnePlus 5 a pouŇĺ√≠vateńĺov OnePlus 5T od spolońćnost√≠ smartphone OnePlus. Nov√° aktualiz√°cia pre OnePlus 5 veńĺkosŇ• je 1742 MB a v roku 1748 MB pre OnePlus 5T. OnePlus 3 a OnePlus 3T je ńŹalŇ°√≠ smartphones od spolońćnosti a z√≠skajte Android 9,1 Aktualiz√°cia kol√°ńća.

zdroj

Stabiln√Ĺ Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten√Ĺ 2

Toto je Munendra Rathore, technick√Ĺ nadŇ°enec. R√°d udrŇĺ√≠m krok s najnovŇ°√≠mi technol√≥giami, najm√§ so smartf√≥nom a softv√©rom. M√°m tieŇĺ veńĺk√Ĺ z√°ujem o fotografiu, fitnes a zdieńĺanie znalost√≠.

Interakcia ńćitateńĺa

T√°to str√°nka pouŇĺ√≠va Akismet na zn√≠Ňĺenie spamu. Zistite, ako sa spracov√°vaj√ļ vaŇ°e √ļdaje koment√°rov,