Stabiln├Ż Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten├Ż

Stabiln├Ż Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten├Ż 1

správy

Stabiln├Ż Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten├Ż

OnePlus vydal stabiln├Ż Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T smartphones, Aktualiz├ícia prich├ídza s OxygenOS 9,0,0 ─Ź├şslo verzie, ktor├í je zalo┼żen├í na syst├ęme Android 9,0 Pie-prev├ídzky. Nov├í aktualiz├ícia pre obidve smartphones Prin├í┼íaj├║ nielen Android Pie, ale aj niektor├ę ─Ćal┼íie nov├ę funkcie.

Tu je kompletn├Ż zoznam zmien:

Syst├ęmAktualizovan├Ż syst├ęm pre Android Ôäó 9 kol├í─Ź Ôäó ├Üplne nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie pre Android PieBrand nov├ę naviga─Źn├ę gest├í (k dispoz├şcii iba pre OnePlus 5T) Aktualizovan├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia syst├ęmu Android pre rok 2018.12In├ę nov├ę funkcie a vylep┼íenia syst├ęmuNov├Ż hern├Ż re┼żim 3,0Re┼żim pridanej textovej spr├ívy Pridan├í spr├íva pre hovory tret├şch str├ínNeru┼íte situ├íciuNov├Ż Neru┼íi┼ą re┼żim (DND) s nastavite─żn├Żmi nastaveniamifotoapar├ítIntegrovan├Ż re┼żim objekt├şvu Google

Toto je ide├ílny dar─Źek pre OnePlus 5 a pou┼ż├şvate─żov OnePlus 5T od spolo─Źnost├ş smartphone OnePlus. Nov├í aktualiz├ícia pre OnePlus 5 ve─żkos┼ą je 1742 MB a v roku 1748 MB pre OnePlus 5T. OnePlus 3 a OnePlus 3T je ─Ćal┼í├ş smartphones od spolo─Źnosti a z├şskajte Android 9,1 Aktualiz├ícia kol├í─Źa.

zdroj

Stabiln├Ż Android Pie pre OnePlus 5 a OnePlus 5T prepusten├Ż 2

Toto je Munendra Rathore, technick├Ż nad┼íenec. R├íd udr┼ż├şm krok s najnov┼í├şmi technol├│giami, najm├Ą so smartf├│nom a softv├ęrom. M├ím tie┼ż ve─żk├Ż z├íujem o fotografiu, fitnes a zdie─żanie znalost├ş.

Interakcia ─Źitate─ża

T├íto str├ínka pou┼ż├şva Akismet na zn├ş┼żenie spamu. Zistite, ako sa spracov├ívaj├║ va┼íe ├║daje koment├írov,