Spustite mikroblogovanie na WordPress s Wumblr

Naši priatelia v spoločnosti Themify nás informovali o spustení svojej prvej témy Tumblr, ako je WordPress s názvom Wumblr. Pri testovaní tejto témy sme boli prekvapení funkciami, ktoré táto téma ponúka. Táto téma obsahuje 9 Rôzne formáty príspevkov, 15 rôznych predvolieb farieb, ktoré pomáhajú prispôsobiť vzhľad každého príspevku, 3 rôzne rozloženie stĺpcov pre vaše stránky, 7 Rôzne farebné vzhľady stránok, widgety päty, galéria lightboxov a oveľa viac.

Post Formáty a farebná schéma

dostane 9 Formáty publikácie na klasifikáciu publikácií pomocou: predvolené, text, video, obrázok, galéria, rozpočet, zvuk, odkaz a stav, Máte tiež možnosť dať každému príspevku vlastnú farebnú schému výberom jednej z 15 farieb uvedených vo farbe príspevku. Adresy URL videí sa dajú ľahko vložiť. Stačí len vložiť adresu URL videa. Zvuk je spracovávaný pomocou HTML5 s podporou zálohy. Ak prehliadač používateľa nemá HTML 5, zobrazí odkaz na stiahnutie.

Možnosť rozloženia stĺpcov 1, 2, 3

Rozloženie stĺpca Wumblr

Máte možnosť zvoliť rozloženie stĺpcov pre svoje stránky. Môže mať dizajn 1 stĺpec s bočným panelom, dizajn 2 stĺpce bez bočného panela alebo rozloženia 3 stĺpce bez bočného panela. Máte tiež možnosť umiestniť miniaplikácie päty a koľko stĺpcov tam chcete. Môžete mať widgetovanú pätu až do výšky 4 stĺpy.

Podpora galérie Lightbox

Podpora galérie Wumblr

Uveďte fotku o ceste, ktorú ste podnikli? alebo narodeninovú oslavu? Z tohto dôvodu je možnosť galérie Lightbox v tejto téme prekvapujúca.

7 farebné kože

Farebné kože Wumblr

Téma prichádza s 7 masky, ktoré vám umožňujú odrážať vašu osobnosť z vášho blogu. Ste ružový milenec? To je tiež možnosť tu.

Spoločnosť Wumblr je uvedená za 65 USD, ale ak použijete kupón „wumblr“ pred 14. januárom 2011, môžete získať 40% zľavu z pôvodnej ceny.

Toto je len začiatok Tumblra ako tém WordPress. Po zverejnení WordPress 3,1 oficiálne a vývojári majú plný prístup k hre s Post Formats, uvidíme veľa nových tém tohto štýlu.