Spustenie spoločnosti Samsung Galaxy Strata S3 v Indii 20. júna

Spoločnosť Samsung nedávno predstavila spoločnosť Samsung Galaxy S8 a S8 + v Indii a na ďalších trhoch po celom svete. Samsung Galaxy Vlajková loď S8 a S8 + smartphones od spoločnosti tento rok po minuloročnom S7 a S7 Edge. Teraz sa očakáva, že spoločnosť Samsung predstaví vlajkovú loď tohto roku, ktorou bude spoločnosť Samsung Galaxy Karta S3. Tento tablet bude nástupcom minulého roka Galaxy Karta S2. Galaxy Tab S3 už bol tento rok ohlásený na MWC v Barcelone a teraz spoločnosť presúva tablety na indické trhy. Spoločnosť Samsung zorganizovala tlačovú udalosť 20. júna a spoločnosť už zaslala pozvánky na túto udalosť. Na pozvánke je obrázok tabletu, o ktorom sa predpokladá, že je Galaxy Tab S3 a dátum, ktorý hovorí 20. júna. Pozvánka má okrem obrázka aj riadok so značkou, ktorý hovorí WORK.PLAY.MY.WAY, ktorý navrhuje možnosti produktivity zahrnuté v tablete.

Galaxy Karta S3, ako sme už spomenuli, už bola ohlásená na MWC v Barcelone a poznáme špecifikácie jednotky. Samsung Galaxy Karta S3 má a 9,7-inch Super AMOLED QXGA (2048x1536p) obrazovka a vo vnútri, prichádza s prvotriednym hardvérom vrátane štvorjadrového procesora Snapdragon 820 s podporou 4 GB RAM, 32 GB vstavaný úložný priestor, 13 MP kamera s kapacitou záznamu 4K videa, 5MP snapper na prednej strane a masívny 6, 000 mAh batéria. tiež Galaxy Karta S3 podporuje S Pen a používatelia môžu používať Samsung Notes, ktoré uľahčujú funkcie S Pen poznámky, správy kresby a obrázkov v jednej aplikácii, ako aj Air Command, funkcie ako Smart Select, ktoré teraz používateľom umožňujú vytvárať, ukladať a zdieľať svoje vlastné. animované GIFy.

Ceny a možnosti dostupnosti pre Samsung Galaxy Karta S3 ešte nebola známa. Spoločnosť Samsung poskytne ďalšie informácie o tomto zariadení v deň uvedenia produktu na trh 20. júna o 12:00 IST.