Spustenie aplik├ície v akt├şvnom re┼żime karant├ęny Windows 10 domov

Pieskovisko je sp├┤sob sp├║┼í┼ąania aplik├íci├ş alebo dokonca cel├ęho opera─Źn├ęho syst├ęmu v izolovanom prostred├ş. Be┼ż├ş v kontajneroch, ktor├ę ich odde─żuj├║ od opera─Źn├ęho syst├ęmu, ktor├Ż samotn├Ż kontajner be┼ż├ş. Windows U┼ż├şvatelia 10 Pro, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ aktualiz├íciu funkci├ş 1903 (alebo nov┼íiu), v┼íak m├┤┼żu teraz pou┼ż├şva┼ą re┼żim invent├íra karant├ęny Windows 10 dom├ícim pou┼ż├şvate─żom sa to nep├í─Źi. V─Ćaka tomu je k dispoz├şcii ve─ża aplik├íci├ş pre karant├ęny Windows 10 a jeden z najlep┼í├şch pr├íve dostal zadarmo.

Sandboxie Je to aplik├ícia, ktor├í existuje u┼ż dlh├║ dobu, tak┼że nielen┼że funguje, ale funguje dobre. Preto┼że je teraz zadarmo, je k dispoz├şcii pre ka┼żd├ęho. Jedin├Żm obmedzen├şm je, ┼że m├┤┼że sp├║┼í┼ąa┼ą iba Win32 alebo desktopov├ę aplik├ície, nie UWP alebo modern├ę aplik├ície.

Re┼żim karant├ęny je povolen├Ż Windows 10 domov

Stiahnite si a nain┼ítalujte Sandboxie. T├íto aplik├ícia je ve─żmi mal├í a in┼ítal├ícia nevy┼żaduje viac ako nieko─żko min├║t. D├┤le┼żit├ę ovl├ída─Źe musia by┼ą nain┼ítalovan├ę ako s├║─Źas┼ą procesu in┼ítal├ície.

Po in┼ítal├ícii m├┤┼żete pod─ża potreby postupova┼ą pod─ża ┼íiestich krokov. Je to ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia, ale st├íle je dobr├ę vidie┼ą, ako veci funguj├║. Po dokon─Źen├ş tutori├ílu vytvorte odkazy pre aplik├ície, ktor├ę chcete spusti┼ą v re┼żime karant├ęny na pracovnej ploche.

Otvorte Sandboxie a pretiahnite odkaz do okna aplik├ície. Zobraz├ş sa okno s ot├ízkou, ─Źi chcete spusti┼ą aplik├íciu vo vn├║tri alebo mimo ┼ítandardn├ęho karant├ęny. V predvolenom nastaven├ş je vybrat├í predvolen├í karant├ęna, tak┼że v tomto okne kliknite na tla─Źidlo OK. V pr├şpade potreby m├┤┼żete aplik├íciu spusti┼ą aj s vysok├Żmi pr├ívami / spr├ívcom.

Aplik├ícia Sandboxie zobraz├ş procesy be┼żiace pre aplik├íciu a okno aplik├ície sa otvor├ş so ┼żlt├Żm r├ímom. Aplik├íciu m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą ako obvykle.

Spustenie aplik├ície v akt├şvnom re┼żime karant├ęny Windows 10 domov 1

Sandboxie je ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia. Ak v syst├ęme kliknete na ikonu panela, n├íjdete mo┼żnosti, ktor├ę u─żah─Źuj├║ v├Żber aplik├íci├ş, ktor├ę sa maj├║ spusti┼ą v re┼żime karant├ęny. ─Żahk├ę a nie tak Windows 10 Pro a jeho re┼żim Sandbox nesp├║┼í┼ąa spolo─Źnos┼ą Sandboxie v┼íetky opera─Źn├ę syst├ęmy na spustenie jednej aplik├ície. Namiesto toho spustite aplik├íciu, ktor├║ ste si vybrali, aby bola ─żah┼íia.

Ak chcete spusti┼ą aplik├íciu v akt├şvnom re┼żime karant├ęny Windows Domov, je to jedna z najlep┼í├şch dostupn├Żch mo┼żnost├ş. T├íto aplik├ícia je nielen bezplatn├í, ale bola vyvinut├í u┼ż roky a je ├║plne vylep┼íen├í.