Spustená nová aplikácia Microsoft To Do

Spolo─Źnos┼ą Microsoft ozn├ímila, ┼że uvedie na trh nov├║ aplik├íciu na vykon├ívanie ├║loh, ktor├í nahrad├ş aplik├íciu Wunderlist, ktor├║ spolo─Źnos┼ą Microsoft obnovila v roku 2015.

Nov├í aplik├ícia spolo─Źnosti Microsoft Do To prich├ídza s nov├Żm dizajnom a mno┼żstvom nov├Żch funkci├ş vr├ítane inteligentn├Żch denn├Żch pl├ínova─Źov a ─Ćal┼í├şch.

Zdokonalili sme dizajn ─Źakaj├║cich ├║loh, ─Ź├şm sme zmen┼íili ve─żkos┼ą nadpisu a pridali ─Ćal┼íie farby, aby sme aplik├ícii dodali teplo a prisp├┤sobenie. Toto je st├íle jednoduch├í a elegantn├í aplik├ícia, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, ale teraz m├í viac mo┼żnost├ş na prisp├┤sobenie, tak┼że ju m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą v├ím a v├í┼ímu zoznamu. S novou verziou To Do si m├┤┼żete vybra┼ą z r├┤znych prostred├ş, vr├ítane ob─ż├║benej telev├şznej ve┼że v Berl├şne, ktor├í je s├║─Źas┼ąou Wunderlistu. Okrem toho m├┤┼żete pre ka┼żd├Ż zoznam zvoli┼ą in├ę pozadie.

Chcete si odd├Żchnu┼ą? ├Üloha m├í v syst├ęme Android tmav├Ż re┼żim, Windows, Mac a ─Źoskoro aj pre iOS. Nejde len o spodn├Ż riadok. Aktualizovali sme vzh─żad funkcie Do Do, aby bol jednoduch├Ż, ale modern├Ż.

Viac inform├íci├ş o novej aplik├ícii Microsoft To Do n├íjdete na webovej str├ínke spolo─Źnosti Microsoft na nasleduj├║com odkaze.

zdroj microsoft

Najnovšia ponuka modulov gadget