Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sprint vás opraví Galaxy obrazovka za 49 dolárov, aj keď nie ste zákazníkom

Americký dopravca Sprint ponúka skvelú ponuku Galaxy majitelia telefónov, čo im umožňuje opraviť nefunkčnú obrazovku ich Galaxy telefón za veľmi nízku cenu 49 dolárov. Lepšie je, že nemusíte byť zákazníkom spoločnosti Sprint, aby ste mohli využiť túto ponuku. Môžete byť zákazníkom iného operátora a stále máte nárok na výmenu obrazovky od spoločnosti Sprint.

Ponuka dopravcu sa vzťahuje na niekoľko Galaxy smartphones ale nezahŕňa najnovšie vlajkové lode. Zahŕňa Galaxy S7, Galaxy Séria S8 a S9 a Galaxy Note 8, A aj keď váš telefón nie je spôsobilý na opravu, Sprint ho možno bude môcť zložiť z ruky výmenou za kredit $ 150 za nákup nového zariadenia.

Sprint vás opraví Galaxy obrazovka za 49 dolárov, aj keď nie ste zákazníkom 1

Teraz platia určité podmienky. Ak chcete začať, ponuka stojí do vypredania zásob, takže pravdepodobne má Sprint inventár starších Galaxy vlajkové lode, a to je spôsob, ako ich dobre využiť. Rovnako platí, že ponuka trvá do februára 9, je obmedzená na 1 Galaxy oprava obrazovky na zákazníka a spoločnosť Sprint si vyhradzuje právo odmietnuť opravu telefónov.

Spôsobilý Galaxy majitelia telefónov, ktorí môžu navštíviť obchod Sprint, by sa mali pokúsiť využiť túto výhodu, najmä vzhľadom na ceny, ktoré určujú strediská opráv Samsung. Výmena týchto vlajkových lodí na prednej obrazovke by vás za normálnych okolností posunula naspäť kamkoľvek medzi 219 a 239 $, takže požadovaná cena 49 dolárov od operátora je skutočne veľmi atraktívna.