Sprint val├ş LG Tribute HD LS676ZVA Apr├şl 2018 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia

Sprint val├ş LG Tribute HD LS676ZVA Apr├şl 2018 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia 1

Je celkom neobvykl├ę vidie┼ą jedn├ęho 2 Ke─Ć star┼íie zariadenie dostane najnov┼íiu aktualiz├íciu softv├ęru, jedn├í sa aj o telef├│n so z├íkladnou ├║rov┼łou rozpo─Źtu. ├üno, hovor├şme o LG Tribute HD, ktor├Ż dostane aktualiz├íciu zabezpe─Źenia v apr├şli 2018 od americkej telekomunika─Źnej spolo─Źnosti Sprint. Najnov┼íia aktualiz├ícia softv├ęru k nemu presunie ─Ź├şslo budovy LS676ZVA, Aktualiz├ícia poskytuje iba ├║rove┼ł zabezpe─Źenia syst├ęmu Android pre LG Tribute HD. Po tejto aktualiz├ícii nie s├║ ofici├ílne ┼żiadne ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę zmeny. Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia v apr├şli v┼íak ur─Źite ochr├íni zariadenie pred bezpe─Źnostn├Żmi hrozbami z predch├ídzaj├║ceho mesiaca, ktor├ę sa teraz objavuj├║. Dozviete sa viac o CVE a ─Ćal┼í├şch zranite─żnostiach, ktor├ę s├║ opraven├ę touto aktualiz├íciou softv├ęru LS676ZVA od Ofici├ílny bulletin zabezpe─Źenia Android pre apr├şl 2018,

Najnov┼í├ş softv├ęr s ─Ź├şslom budovy LS676ZVA sa val├ş v├Żhradne vzduchom (OTA) v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Pod─ża ofici├ílnych zdrojov bude OTA ├║plne klesa┼ą od 17. apr├şla 2018. Samotn├Ż telef├│n bude detekova┼ą a chyti┼ą softv├ęr OTA pri jeho pos├║van├ş. Aktualiz├íciu m├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą ru─Źne a stiahnu┼ą aplik├íciu OTA, ak ju nedostanete. Ako obvykle sa softv├ęr OTA postupne zhlukuje do ┼íar┼ż├ş, tak┼że sk├┤r alebo nesk├┤r sa telef├│n rovnako zapne.

LS676ZVA

LG Tribute HD je jedin├Ż telef├│n SIM, ktor├Ż bol uveden├Ż na trh v okt├│bri 2016. Jeho hardv├ęrov├í ─Źas┼ą nie je skuto─Źne p├┤sobiv├í, ale prich├ídza so syst├ęmom Android 6,0,1 Marshmallow z krabice. je to ┼íport a 5 palcov├Ż TFT displej s rozl├ş┼íen├şm 720 x 1280 pixelov. be┼ż├ş to 1,5 GB RAM s Qualcomm Snapdragon 212. Hoci je z in├Żch h─żad├şsk minim├ílna, m├┤┼że sa pochv├íli┼ą 16 GB ├║lo┼żisko, ktor├ę mo┼żno roz┼í├şri┼ą pomocou karty Micro SD. Kamera je tie┼ż slu┼ín├í 8 Zadn├í kamera MP sprev├ídzan├í 5 Predn├í kamera MP.

Ak chcete manu├ílne zachyti┼ą aktualiz├íciu softv├ęru LS676ZVA, mus├şte vykona┼ą nieko─żko jednoduch├Żch krokov. Cho─Ćte k v├ím Nastavenia telef├│nu> Aktualiz├ícia softv├ęru> Vyh─żada┼ą aktualiz├íciu, Ak vid├şte najnov┼í├ş softv├ęr OTA so zostavenou verziou LS676ZVA, stiahnite si aktualiz├íciu. Nain┼ítalujte aktualiz├íciu pod─ża pokynov na obrazovke. Mo┼żno budete musie┼ą re┼ítartova┼ą telef├│n, aby ste dokon─Źili proces aktualiz├ície.

Odpor├║─Źame v├ím zv├í┼żi┼ą aktualiz├íciu svojho zariadenia v silnej sieti Wi-Fi. V├í┼ímu oper├ítorovi to neumo┼ż┼łuje ├║─Źtova┼ą poplatky za ├║daje pou┼żit├ę na stiahnutie OTA. Skontrolujte tie┼ż ├║rove┼ł nabitia telef├│nu. N├şzka kapacita bat├ęrie v zariaden├ş zvy─Źajne nie je pri procese aktualiz├ície u┼żito─Źn├í. Skontrolujte, ─Źi je bat├ęria v telef├│ne ├║plne nabit├í.

Tak┼że ak vlastn├şte LG Tribute HD na nosi─Źi Sprint, bude m├║dre sa chyti┼ą OTA pri pos├║van├ş a zosil┼łovan├ş telef├│nu z najnov┼í├şch bezpe─Źnostn├Żch probl├ęmov. Dajte n├ím vedie┼ą, ak├ę zmeny vid├şte na svojom zariaden├ş po aktualiz├ícii zabezpe─Źenia z apr├şla 2018.

zdroj