Sprint práve spustil BOGO iPhone XS, bezplatné ponuky pre iPhone 11 a ďalšie

Sprint práve spustil BOGO iPhone XS, bezplatné ponuky pre iPhone 11 a ďalšie 1

Ak hľadáte iný dôvod na zmenu operátora, Sprint v súčasnosti ponúka skvelé ponuky na viacerých telefónoch iPhone a Apple Watch séria 4, Či už hľadáte ľahko použiteľný iPhone v peňaženke alebo jeden z najnovších telefónov od Apple, Sprint vám môže ponúknuť inteligentnú ponuku. Akcie na vedomie sú obmedzené a nebudú trvať dlho.

IPhone 6s je niekoľko rokov starý, ale jeho procesor A9 a 12 MP kamera s funkciou videa 4K stále držia krok s mnohými modernými zariadeniami s Androidom. Sprint teraz ponúka zariadenie za pouhých 99,99 USD.

Vďaka tomu je skvelou ponukou pre každého, kto potrebuje ďalšie zariadenie, zariadenie pre mladšie deti alebo len niekoho, kto vlastní iPhone 4 príliš veľa.

Apple Watch séria 4 je to vynikajúce zariadenie na sledovanie zdravia a pohody, udržiavanie aktuálnosti a pripojenie. Aj keď nemôžete získať sériu 4 priamo z Apple, vždy môžete využiť skvelé ponuky na výkonných inteligentných hodinkách.

Jednou z týchto ponúk je aktuálna ponuka Sprint, ktorá môže ponúknuť až 275 dolárov zo série 4, Prevádzkovateľ v súčasnosti ponúka zariadenie s 24 mesačnými splátkami v USD70,29 v porovnaní s cenou nálepky 18,75 dolárov. A po refundácii je len na vás.

IPhone XS je model AppleFlag z roku 2018 s výkonnou a pôsobivou čipovou sadou A12 Bionic 50,8 palca OLED od konca do konca. Inými slovami, je to vlajkový produkt, ktorý od Sprint môžete získať veľa.

V rámci novej propagácie si môžete požičať iPhone XS ako súčasť plánu Sprint Flex za 37,50 dolárov a získať ďalšiu bez zaplatenia ďalšieho dolára. Je to v podstate ako kúpa telefónu iPhone XS za pouhých 18,75 dolárov mesačne. Vždy ho môžete vrátiť a upgradovať po uplynutí 18 mesiacov podľa plánu Flex.

Ak hľadáte najnovšie a najväčšie Apple iPhone na trhu a potom zvážte iPhone 11. Obsahuje takmer všetky funkcie ako Apple, Najdrahší iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max, s vynikajúcimi 61 palcová tekutá sietnica.

Kvalifikovaní zákazníci môžu získať iPhone 11 za pouhých 15 dolárov mesačne v rámci grantu Sprint Flex, čo je oveľa menej ako obvyklých 29,17 dolárov. Po 18 mesiacoch ho môžete vrátiť na inováciu na nový model alebo ho kúpiť priamo za jednorazovú platbu alebo 6 mesačné platby.

Máte model smartphonu na zmenu? Potom môžete preskočiť 15 dolárov mesačne Apple Najnovší iPhone 11 a požičiavajte si zariadenie Sprint zadarmo. Je to rovnaký plán nájomného ako Sprint Flex, ale nie sú tam žiadne vreckové.

Sprint ponúka bezplatný leasing, pokiaľ budete vyjednávať vybrané smartphones – ale môžu byť v akomkoľvek štáte. Ako v prípade iných plánov Flex, aj v budúcnosti budete mať vždy možnosť inovovať na nové zariadenie.