Sprievodca polohami ARK Genesis Gem

Sprievodca polohami ARK Genesis Gem 1

Hľadanie drahokamov v hre Arch Genesis môže byť dosť ťažké, pretože existujú iba miesta, kde môžete nájsť červené, modré a zelené drahokamy, pretože ich nemôžete kúpiť v obchodoch. To je dôvod, prečo je táto príručka o miestnostiach ARK Genesis Gem Locations, takže si prečítajte kompletného sprievodcu, aby ste vedeli mimoriadne obvyklé dobrodružné miesto, kde nájdete veľa červených, modrých a zelených drahokamov.

ARK Genesis Gem Locations

Otvorte mapu a choďte smerom k bodu 1850 (alebo 18 x 50) na mape. Od tohto bodu sa budete musieť ponoriť do oceánu a plávať hlbšie a hlbšie.

Smerom k bodu 20 o 49 uvidíte štruktúru včelieho tvaru steny, cez ktorú môžete plávať. Na druhej strane steny je mohutná jaskyňa plná rastlín jasného osvetlenia a vyzerá skôr ako svet snov.

Keď plávate ďalej do jaskyne, prehľadajte steny stien jaskyne a za malými kríkmi uvidíte červené, modré alebo zelené svetlo. Toto sú vaše kryštály.

Nájdete tu dokonca aj obrovské kamene zelených, modrých a červených drahokamov, ktoré spolu stoja. Pokračujte v zhromažďovaní, kým nezhromaždíte všetko, čo potrebujete. V tejto jaskyni nájdete ropné horniny a obsidiánov.

Na rozdeľovanie drahokamov na kúsky by ste mali použiť vrták alebo banský vrták, aby ste ich mohli nosiť so sebou. Note že červené drahokamy v skutočnosti vyzerajú, akoby boli ružové a zelené drahokamy vyzerali žltšie, takže sa nemusíte báť.

Jaskyňu môžete kedykoľvek opustiť, keď sledujete tú istú trasu, ktorú ste použili na vstup.

Takže to bolo všetko o tajnom umiestnení červených, modrých a zelených drahokamov. Ak viete o ďalších miestach drahokamy, dajte nám prosím vedieť.