Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sprievodca najlepšími zbraňami vo výzve Warzone

Sprievodca najlepšími zbraňami vo výzve Warzone 1

Call of Duty Warzone otriasla žánrom Battle Royale svojou úžasnou pištoľou. Samozrejme, bez ohľadu na to, aká dobrá je strelná zbraň, nebude dokonalá bez dobrých zbraní, v ktorých prichádza náš Sprievodca najlepšími zbraňami Warzone.

Netrvalo dlho, kým ste zosadili svojho nepriateľa, ak sú vaše hity presné. Poškodenie zbraní sa však veľmi nelíši, pokiaľ nemáte konkrétny výhoda; farba zbrane udáva iba to, koľko príloh má.

Zlatá pištoľ bude najstabilnejšou verziou tejto zbrane s maximálnym počtom pripútaní, ktorá bude predchádzať fialovej, modrej a zelenej farbe. Uvidíme, ktoré zbrane sú najlepšie počas vášho času na bojisku.

Najlepšie zbrane Warzone

So systémom hotovosti a kontraktov sa spoločnosť Warzone pokúsila čo najviac eliminovať faktor šťastia.

Od hráčov sa očakáva, že budú hľadať zbrane pomocou lovcov lovu, alebo si jednoducho jednoducho nakúpia kvapku a dostanú svoje vlastné zbrane.

Táto vykladacia časť je významná; a je dôležité, aby ste mali k dispozícii dobrú výbavu, aby ste mohli držať zem na konci hry.

Pozrite sa, čo vám vyhovuje
Najlepšie je získať cit pre rôzne zbrane a zistiť, čo vám najviac vyhovuje. Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú treba vedieť, je to, že stabilita vždy ohrozí rýchlosť zbrane.

Pridanie rozsahu do vašej zbrane tiež vedie k oneskoreniu načasovania ADS. Sklonené predné držadlo je vždy skvelý nápad, ak chcete ADS rýchlejšie. naopak, predzvesťou sa ešte viac oneskorí čas ADS.

Toto sú najlepšie zbrane podľa Warzone Call of Duty, ktoré považujem za ich príslušné kategórie.

Útočné pušky
Útočné pušky sú zbrane stredného doletu, ktoré dokážu za pár sekúnd odlomiť zdravie vášho nepriateľa. Na diaľku však strácajú trochu praktickosti a je najlepšie prepnúť jedno z týchto detí na ostreľovaciu pušku.

M4A1 – svätý grál ostreľovacích pušiek so správnym príslušenstvom, to môže byť perfektná zbraň pre blízky a stredný dosah. Radšej na to používam železné zameriavače, pretože mi to umožňuje dostať sa priamo do akcie a získať výhodu pre môjho nepriateľa.

M13 – Toto je moje najobľúbenejšie; Pri pohľade na to sa táto šelma premení na nemilosrdný zabíjací stroj. Ak potlačíte, vaši nepriatelia ho ani neuvidia.

Pomocné guľomety
Vidíte nejakých nepriateľov zabalených preč? Chceš na ne skočiť? Nič lepšie ako dôveryhodný samopal s vysokou paľbou pre chaos CoD Warzone.

P90 – S extrémne vysokou mierou horenia a kompenzátorom sa pozeráte na drviaci stroj. S vylepšenou verziou tejto zbrane som bol schopný vytiahnuť celú jednotku. Vyššia veľkosť mag sa skutočne stane pre nepriateľov existenciou.

MP5 – Spôsob, akým táto zbraň zvláda, je krása; je to animácia a celkový kop, ktorý vám poskytuje ako hráč, je neskutočná. Okrem toho je zlomené, aká presná môže byť táto zbraň. Dajte RDS na to a zbláznite sa na svojich nepriateľov s jeho šialene vysokou paľbou.

snipers
Na začiatku až do polovice hry bitky royale budete chcieť zbaliť ostreľovaciu pušku, pretože ak tak neurobíte, budete väčšinu času v nevýhode.

Neustále nájdete nepriateľov, ktorí sa vás snažia dostať na veľké vzdialenosti, a ak nemáte niečo, s čím by ste mohli bojovať, stratíte veľa cenných zdrojov, takže ak budete hľadať najlepšie zbrane CoD Warzone, vždy majte na pamäti vzdialeného človeka.

Kar98k – Zamerajte sa na hlavu a pop. Zbavte svojich nepriateľov bez ohľadu na množstvo brnenia, ktoré by mohli mať. Ak je to headshot, potom je to hra pre nepriateľa.

AX50 – Táto odstreľovacia puška môže skutočne zmeniť hracie pole k lepšiemu. Stále by som však nemal radšej pred Kar98k; ale určite je to zbraň na rovnakej úrovni. Uistite sa, že je k tomu pripojená variabilná transfokácia a zbláznite sa na kohokoľvek, koho vidíte.

brokovnice
Keď kruh začína byť príliš krátky, rád si vyberiem brokovnicu. Ak sa dokážete strategicky postaviť a uzavrieť vzdialenosť medzi vami a nepriateľom; potom nemajú šancu proti vám a vašej brokovnici.

725 – Ahoj chlapče, vždy som o tom hovoril ako o úplne zlomenom. Ak máš toto dieťa a tvoj nepriateľ je od teba sotva meter, už sú mŕtvi. Táto brokovnica sa má báť a vy budete mať šťastie, ak ju máte pri svojom boku, keď sa kruh uzavrie.

Doslova Akákoľvek iná brokovnica – nevidel som taký veľký rozdiel medzi ostatnými brokovnicami. Aspoň nie toľko. R90 je výnimočná zbraň, ale skutočnosť, že má iba dve náboje, vám môže spôsobiť nevýhodu. Preto by som odporučil niečo ako Origin 12 alebo VLK Rogue.

Ľahké guľomety
Tieto monštrá sú najpomalšie zbrane, ale akonáhle sú uzamknuté a naložené, váš nepriateľ sa bude chcieť na pár sekúnd skryť, vďaka čomu sú tieto perfektné nástroje na potlačenie vašich nepriateľov.

PKM – S veľkou DPS a veľkou veľkosťou Mag je jedinou nevýhodou tejto zbrane veľká doba nabíjania, vysoká rýchlosť paľby ju však určite nahradí.

SA87 – Aj keď má malú veľkosť časopisu, je to DPS absolútne úžasné a nehovoriac o tom, že je mimoriadne ľahké s ním manipulovať a čas načítania je v skutočnosti najmenší v porovnaní so všetkými ostatnými LMG.