Sprievodca na stiahnutie a inštaláciu Acorn TV na Firestick alebo Fire TV (2020)

Dni k├íblovej telev├şzie s├║ u┼ż d├ívno pre─Ź. Nahradzuj├║ ich streamingov├ę aplik├ície a hlavn├ę medi├ílne slu┼żby. V┼íetky va┼íe telev├şzne kan├íly m├┤┼żete z├şska┼ą na svojom smartf├│ne alebo TV cez internet. Aplik├ície ako Hulu, YouTube telev├şzia Pon├║kaj├║ ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie a ve─ża kan├ílov. Ka┼żd├Ż na svete smeruje k najlep┼í├şm streamingov├Żm slu┼żb├ím. Acorn TV je jednou z t├Żchto aplik├íci├ş na streamovanie filmov a seri├ílov na va┼íom smartf├│ne a streamingov├Żch zariadeniach. Aplik├íciu m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą na Firestick pomocou n├í┼ího sprievodcu nastaven├şm.

─îo je to Acorn TV?

Acorn TV je platforma slu┼żieb poskytuj├║cich streamovan├ę predplatn├ę, ktor├í pon├║ka nespo─Źetn├ę mno┼żstvo filmov a seri├ílov. Acorn TV je ve─żmi podobn├Ż Netflix ale je k dispoz├şcii iba v obmedzen├Żch krajin├ích. M├í videoobsah vo v┼íetk├Żch ┼ż├ínroch, ako s├║ z├íhady, dr├íma, kom├ędia a ─Ćal┼íie. Okrem toho m├í Acorn TV aj svoju vlastn├║ p├┤vodn├║ s├ęriu. Jednou z najzauj├şmavej┼í├şch ─Źast├ş telev├şzie Acorn je, ┼że m├í ┼ż├íner Ob─ż├║ben├ę polo┼żky ktor├Ż obsahuje filmy a seri├íly o jedle. ┼á├ílka ÔÇőÔÇő─Źaju a whisky Victoria Wood! Hist├│ria whisky je ob─ż├║ben├í pre milovn├şkov jedla. Pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie zistite, ─Źo je Acorn TV a ako ho nain┼ítalova┼ą do zariadenia Firestick.

Acorn TV Features

Acorn TV je jednou z najlep┼í├şch streamingov├Żch slu┼żieb dostupn├Żch v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę funkcie Acorn TV.

  • Acorn TV je k dispoz├şcii v 15 krajin├ích po celom svete.
  • Aj ke─Ć ide o predplatn├ę, m├┤┼żete z├şska┼ą sk├║┼íobn├║ dobu 7 dni
  • Kni┼żnice sa aktualizuj├║ ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł, tak┼że m├┤┼żete sledova┼ą nov├ę epiz├│dy.
  • Cel├Ż obsah videa bude obsahova┼ą titulky. M├┤┼żete povoli┼ą alebo zak├íza┼ą titulky

Ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą Acorn TV na

Acorn TV je k dispoz├şcii v obchode App Store Amazon, Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą zo samotn├ęho obchodu, nemus├şte sa spolieha┼ą na s┼ąahovacie zariadenia tret├şch str├ín.

Pre┼íiel 1 : Klepnite na ikonu Vyh─żad├ívanie na domovskej obrazovke aplik├ície Firestick.

Pre┼íiel 2 : Pomocou kl├ívesnice na obrazovke nap├ş┼íte ┼Żalu─Ć TV , Dostanete n├ívrhy, kliknite na tla─Źidlo OK ┼Żalu─Ć TV ,

Pre┼íiel 3 : Vo v├Żsledku vyh─żad├ívania vyberte ┼Żalu─Ć TV ,

Pre┼íiel 4 : Kliknite na ikonu obdr┼ża┼ą stiahnu┼ą aplik├íciu.

Pre┼íiel 5 : Po stiahnut├ş aplik├ície kliknite na ikonu Otvoren├ę na spustenie aplik├ície.

Alternat├şvna met├│da: Ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą Acorn TV vo Firesticku pomocou aplik├ície Downloader

Na rozdiel od Netflix je telev├şzia Acorn k dispoz├şcii iba v obmedzen├Żch krajin├ích av mnoh├Żch krajin├ích m├í geografick├ę obmedzenia. Ak sa zdr┼żiavate v niektorej z obmedzen├Żch kraj├şn, aplik├íciu nem├┤┼żete stiahnu┼ą. Na stiahnutie aplik├ície v obmedzen├Żch krajin├ích m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├íciu Downloader. Ak aplik├íciu nem├íte, nain┼ítalujte si Downloader pre Firestick so v┼íetk├Żmi potrebn├Żmi pokynmi.

Pr├şprava po┼żiaru Aplik├ície z nezn├ímych zdrojov

Pred za─Źat├şm krokov s┼ąahovania mus├şte aktivova┼ą aplik├ície z nezn├ímych zdrojov. Ak je t├íto funkcia zak├ízan├í, nem├┤┼żete s┼ąahova┼ą ┼żiadne aplik├ície pomocou s┼ąahova─Źa tret├şch str├ín.

Prešiel 1 : Klepnite na ikonu nastavenie na domovskej obrazovke aplikácie Firestick.

Pre┼íiel 2 : Vyberte Moja po┼żiarna telev├şzia alebo pr├şstroje v ponuke Nastavenia.

Pre┼íiel 3 : Kliknite na Mo┼żnosti v├Żvoj├íra v zozname zobrazen├Żch mo┼żnost├ş.

Pre┼íiel 4 : Dotknite sa mo┼żnosti Aplik├ície z nezn├ímych zdrojov aktivova┼ą.

Pre┼íiel 5 : Na nasleduj├║cej obrazovke zvo─żte Aktivova┼ą v├Żber potvr─Ćte.

Pre┼íiel 6 : Rovnakym sposobom, Aktivova┼ą tie┼ż Ladenie ABD ,

Kroky na stiahnutie a inštaláciu Acorn TV vo Firesticku pomocou aplikácie Downloader

Prešiel 1 : Otvorte aplikáciu downloader vo vašom Firestick.

Pre┼íiel 2 : Kliknut├şm na panel vyh─żad├ívania z├şskate kl├ívesnicu na obrazovke. Pomocou kl├ívesnice na obrazovke nap├ş┼íte URL na stiahnutie Acorn TV http://bit.ly/2M0vGEr a kliknite na tla─Źidlo ├Źs┼ą ,

Pre┼íiel 3 : Na nasleduj├║cej obrazovke urobi┼ą kliknite na tla─Źidlo Stiahnite si APK ,

Pre┼íiel 4 : S├║bor APK sa za─Źne s┼ąahova┼ą, po─Źkajte na dokon─Źenie s┼ąahovania.

Pre┼íiel 5 : urobi┼ą kliknite na tla─Źidlo In┼ítal├ícia na ─Ćal┼íej obrazovke.

Pre┼íiel 6 : Apk s├║bor Acorn TV sa za─Źne in┼ítalova┼ą. Po─Źkajte na dokon─Źenie in┼ítal├ície.

Pre┼íiel 7 : Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície kliknite na tla─Źidlo Otvoren├ę na spustenie aplik├ície Acorn TV vo va┼íom Firestick.

záver

Acorn TV je jednou z najlep┼í├şch alternat├şv k tradi─Źnej k├íblovej telev├şzii. In┼ítal├íciou Acorn TV do v├í┼ího Firesticku m├┤┼żete sledova┼ą v┼íetky s├ęrie a filmy na va┼íom TV. Na stiahnutie a in┼ítal├íciu Acorn TV na Firestick pou┼żite niektor├║ z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d.