Sprievodca Fallout 76: kódy Nuke pre Windows XP 1, pre 7, Oprava januára

Sprievodca Fallout 76: kódy Nuke pre Windows XP 1, pre 7, Oprava januára 1

Rovnako ako každý týždeň kóduje Fallout 76 Nuke 1, pre 7, Január teraz riešia používatelia. Tu sú kódy Fallout 76 Nuke pre tento týždeň.

V Fallout 76 spoločnosť Bethesda Softworks vyvinula nový systém, ktorý umožňuje hráčom nájsť a dekódovať sériu kódov na spustenie jadrových zbraní v hre. Posledný týždeň je k dispozícii tu, ale za týždeň 1, pre 7, Riešenie kódov Nuke bolo dešifrované a nájdené hráčmi v januári.

Opravené kódy Nuke Fallout 76: Čo sú kódy Nuke Fallout 76? 1, pre 7, Januára?

 • Alpha Silo 47572867
 • Bravo Silo 18092757
 • Charlie silo 05626236
 • Ako môžem používať kódy Fallout 76 Nuke? Čo robí Fallout 76 Nukes?

  Tieto kódy Nuke sú užitočné pri hľadaní vzácnych zdrojov. Miesta na mape, ktoré sú zasiahnuté jadrovými zbraňami, sú najlepším miestom na správu týchto vzácnych zdrojov a po spustení jadrovej bomby sa tu môžete stretnúť aj s nejakými hroznými príšerami. Môžete tiež použiť jadrové zbrane na vymazanie oblasti z mapy a mať tam úplne iný zážitok. Ak poznáte niekoho, kto tam zriadil sklad, odstránia sa aj s Nukeom.

  Ako dešifrujete kódy Fallout 76 Nuke?

  V prvom rade, pokiaľ sa neponáhľate, nebudete musieť kódy dešifrovať, pretože to už robia ostatní hráči. Na tejto stránke sú k dispozícii všetky vyriešené kódy, ale ak chcete získať prístup k metóde, ktorá podrobne popisuje, ako to urobiť ručne, tu je vynikajúci sprievodca uverejnený v reddite, ktorý ukazuje, ako robiť všetko.

  Fallout 76 je teraz k dispozícii pre PS4, Xbox One a PC.