Sprievodca a návod na konfiguráciu upozornení Google

Google Alerts je fantastický a často prehliadaný bezplatný nástroj, ktorý môžete použiť na sledovanie kľúčových slov a fráz na webe. Po nakonfigurovaní vám služba Google Alerts pošle e-mailom nové výsledky zodpovedajúce kľúčovým slovám alebo frázam, ktoré zadáte ako upozornenia.

Získané informácie potom môžete použiť na vytvorenie spätných odkazov, získanie nových kontaktov, sledovanie udalostí vo vašom výklenku, nasmerujte prenos späť na svoj vlastný obsah a oveľa viac

Tento Sprievodca konfiguráciou služby Google Alerts vás prevedie základmi a dá vám niekoľko veľmi jednoduchých nápadov, ako aplikovať službu Google Alerts na vašu stratégiu.

AKO NASTAVIŤ UPOZORNENIA GOOGLE

Nastaviť niektoré výstrahy Google je veľmi jednoduché. Všetko, čo robíte s výstrahami Google, je pridanie trvalých hľadaných výrazov a prijímanie výsledkov vyhľadávania.

Kedy idete Upozornenia Google Na pravej strane uvidíte obrazovku podobnú tejto s rozbaľovacími ponukami.

Do zobrazeného poľa zadajte hľadaný výraz a potom vyberte požadovaný typ výsledkov

Po dokončení všetkých výberov jednoducho kliknite Vytvoriť upozornenie a pripravené

Je to skutočne také jednoduché.

Domovská stránka služby Google Alerts

Používanie upozornení Google na sledovanie vašej značky

Názov tejto stránky je zjavne Infobunny, takže vždy, keď sa niekto zmieni o mojej stránke, dostanem e-mail s informáciou o tom, kde je zmienka, aby som mohol sledovať, čo ľudia hovoria o Infobunny.

Toto sú moje upozornenia na značku, ktoré som nakonfiguroval a zadal do vyhľadávacieho poľa.

infobunny.com

dexterroona

dexter roona

Monitorovanie vašej konkurencie a medzeru na trhu

Ak teda dokážete ovládať to, čo sa hovorí o vašej značke, môžete samozrejme ovládať to, čo sa hovorí o vašich konkurentoch.

Stačí nastaviť upozornenia a získať výsledky.

Môžete tiež sledovať, čo sa deje vo vašom výklenku, monitorovaním otázok, ktoré ste nastavili ako upozornenia pre svoj výklenok.

Pozrite sa na tento infographic, ktorý som vytvoril nižšie. Zobrazuje niekoľko otázok, ktoré som nakonfiguroval ako službu Google Alerts s vedomím, že ich mám Sprievodcovia a príručky Google Plus pripravený poslať ľuďom.

google infografické upozornenia

Nastavte niekoľko otázok, na ktoré máte odpovede. Výsledky, ktoré vám pošleme e-mailom, poskytujú obsah, ktorý sa zameriava na váš výklenok a poskytuje tým, ktorí hľadajú odpovede na vaše otázky, čo vám dáva príležitosť skočiť a odpovedať na tieto otázky a nasmerovať prevádzku späť na vaše otázky. obsah.

Zakaždým, keď vytváram obsah, ktorý odpovedá na otázky, nastavil som niekoľko upozornení Google, aby som našiel tých, ktorí hľadajú odpovede. Môžem ich jednoducho nasmerovať späť na svoje stránky, aby som získal odpovede a zvýšil návštevnosť.

Vytvorenie spätných odkazov pomocou upozornení Google

Doplnky WordPress, ako sú KeywordLuv a CommentLuv, vám umožňujú vkladať texty s kľúčovými slovami, ktoré odkazujú na váš najnovší obsah. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť blogy, ktoré používajú tieto doplnky.

Opäť sa opýtajte na niektoré otázky, ako napríklad Google Alerts.

Seo komentár Luv povolený

Komentár budovy Luv bol povolený

Nákup upozornení Google

Pravdepodobne už viete, ako použiť upozornenia Google na nákupy. Ak ste tomu ešte nerozumeli, môžete výstrahy nakonfigurovať

najlacnejšie laptop

kúpiť lacný notebook

Sledovanie kľúčových slov a fráz

Ak píšete články, je napríklad veľmi ľahké dostávať upozornenia na kľúčové slová a frázy, ktoré používate

zbierať na sociálnych médiách Túto frázu monitorujem.

záver

Upozornenia sú skutočne iba spôsobom, ako sledovať výsledky vyhľadávania bez toho, aby ste museli vyhľadávať na google a vyhľadávať.

Je vhodné si s Google Alerts zahrať. Ako môžete upraviť výstrahy, ktoré ste vykonali, ak nedosahujete požadované výsledky.

Urobte si čas na premýšľanie mimo poľa. Dal som vám niekoľko nápadov na používanie upozornení. Teraz je čas myslieť na stratégiu, ktorá zaistí, aby výstrahy fungovali pre vás.

K vášmu trvalému úspechu!

pozdravy roony

Články s