Spravujte svoj pevný disk ľahko na počítači Mac pomocou iBoySoft Drive Manager

Toto je článok sponzorovaný a umožnený iBoySoftom. Aktuálny obsah a názor sú výlučne názormi autora, ktorý si zachováva redakčnú nezávislosť, a to aj v prípade, že je publikácia sponzorovaná.

Možno si myslíte, že po všetkých tých rokoch sme schválili formát univerzálneho systému súborov. Bohužiaľ to tak nie je a rôzne operačné systémy stále uprednostňujú prácu s určitými súborovými systémami a s ostatnými nebudú pracovať.

Bez ohľadu na to, aký operačný systém uprednostňujete, niekedy musíte pracovať iba s určitými typmi jednotiek. Ak váš operačný systém nepodporuje túto jednotku, aplikácii sa to páči. iBoySoft Drive Manager Veľmi užitočné.

Čo je iBoysoft Drive Manager?

Tento softvér je v podstate viacnásobným nástrojom na prácu s pevnými diskami, jednotkami typu flash a inými typmi externých úložísk na počítačoch Mac. Podporuje mnoho rôznych formátov a súborových systémov, má tiež funkcie, ako napríklad pripojenie k serveru FTP a automatické opätovné pripojenie jednotiek. siete.

Tento softvér je užitočný pre každého, kto pravidelne pracuje s mnohými externými jednotkami. Ako uvidíte ďalej v tomto článku, je veľmi užitočné, ak ste používateľom Macu, ktorý pracuje s ľuďmi, ktorí často používajú Windows Formátovanie disku.

Podporované požiadavky na systém a zariadenie

Ak chcete spustiť iBoySoft Drive Manager, musíte používať kompatibilnú verziu systému MacOS alebo OS X. Pre novšie verzie je tento softvér kompatibilný s MacOS 10.14 Mojave, 10.13 High Sierra a 10.12 Sierra Tento softvér je kompatibilný aj s Mac OS X 10.11 El Capitan. 10,10 Yosemite, 10.9 Mavericks, 10.8 Horský lev a 10.7 Leon

Tento softvér podporuje rôzne typy ukladacích priestorov. Okrem externých pevných diskov podporuje USB flash disky a karty v rôznych formátoch. Podporované typy kariet zahŕňajú SD karty, CF karty, MicroSD, SDHC, pamäťové karty, pamäťové karty a micro karty.

vlastnosti

Jednou z hlavných funkcií iBoySoft Drive Manager je jeho schopnosť čítať disky Windows naformátovaný. Po vybalení z makra budú MacOS čítať jednotky exFAT a FAT32 a budú podporovať NTFS, ale iba vo formáte len na čítanie. Ak potrebujete zapisovať do tohto typu jednotky, NTFS pre Mac Iba funkčnosť môže tento softvér stáť za kúpnu cenu.

Tento softvér môže tiež priradiť sieťové jednotky ako lokálne. Je to užitočné, pretože veľa aplikácií nepracuje so sieťovými jednotkami pripravenými na použitie. Použitie tohto softvéru na lokálne mapovanie však umožní, aby táto jednotka fungovala presne ako miestna jednotka.

Nie ste obmedzení iba na ovládanie iba jednej externej jednotky. Tento softvér ľahko zvládne prácu s mnohými jednotkami a tiež vám uľahčí prácu. Nemusíte sa obávať zložitých rozhraní plných rozloženia jednotiek a hierarchických adresárov.

Najnovšia verzia iBoySoft Drive Manager pridáva podporu pre MacOS 10.14 a zvyšuje rýchlosť čítania / zápisu, čím je rýchlejšia.

Použite iBoysoft Drive Manager

Jedná sa o aplikáciu na paneli s ponukami, čo znamená, že s ňou budete komunikovať, len keď budete chcieť. Zvyšok času potichu sedí pri jedálnom lístku na pozadí. To je skvelé, ak ste na doku vyčerpali miesto.

Predvoľby aplikácie Iboysoft Drive Manager

Všetky rôzne jednotky a možnosti sú k dispozícii ihneď po kliknutí na ikonu. Odtiaľto budete mať ľahký prístup k príkazu, ktorý vám umožní nainštalovať všetky externé jednotky, odstrániť všetky externé jednotky a ďalšie. Toto je veľmi užitočné, ak Mac pripojíte k doku na niekoľko dní a nechcete manuálne vysunúť každú jednotku skôr, ako ju vyberiete.

Rovnako ako iný dobrý softvér Mac sa všetko súvisiace s rozhraním iBoySoft Drive Manager zdá byť jednoduché. Nie je veľa možností, ktoré potrebujete nakonfigurovať, a možnosti, ktoré chcete, sa dajú ľahko nájsť a pochopiť.

cena

Ceny IBoySoft Drive Manager sa nelíšia v závislosti od zahrnutých funkcií a naopak, líšia sa podľa počtu počítačov, ktoré chcete nainštalovať. Licencia pre Mac bude stáť 29,95 dolárov.

Cena správcu jednotky Iboysoft

Ak chcete spustiť softvér na viacerých počítačoch, môžete si vybrať licenciu pre tri počítače Mac za 49,95 dolárov. Zaplatenie 69,95 dolárov vám umožňuje nainštalovať softvér až na päť počítačov Mac, každý s vlastnou licenciou.

To všetko vám umožňuje bezplatne zvyšovať počet licencií, ktoré si vyberiete. Je dobré vedieť, že nemusíte platiť znova za rok, len aby ste softvér naďalej používali.

záver

Nie každý bude potrebovať tento typ softvéru. Ak ste v počítači Mac nikdy nepoužívali jednotku, s výnimkou internej jednotky, ktorú ste dostali, nepotrebujete ju. Ak však často pracujete s externými pevnými diskami, najmä od rôznych spoločností, zažijete čas, keď vám iBoySoft Drive Manager uľahčí život.

Nie je to jediný softvér svojho druhu, ale v našich testoch sa zdá, že robí to, čo robí, veľmi dobre. Nie je to ani drahé, takže to nebude stáť veľa peňazí. Ak si nie ste istí, môžete sa kedykoľvek rozhodnúť, že budete mať k dispozícii bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu, ktorá vám poskytne dobrý prehľad o dostupných funkciách.

Bol tento článok užitočný? ak nie