Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Správa uvádza, že spoločnosť Motorola pripravuje telefón pomocou stylusu

Správa uvádza, že spoločnosť Motorola pripravuje telefón pomocou stylusu 1Spoločnosť Motorola sa za posledných niekoľko rokov podieľala na vyskúšaní zaujímavých vecí, jej ďalší trik však môže byť známy. Podľa často presného Evana Blassa (Twitter), Motorola pracuje telefón so stylusom.

Je to už dávno, čo spoločnosť Motorola používala stylus; museli by ste ísť celú cestu späť do dní Windows Mobil môžete nájsť.

Nie je jasné, na aký model sa tu pozrieme, ani nemáme potuchy o hardvéri, ktorý poháňa telefón. Pri podrobnom pohľade na obrázok však dokážeme zistiť, že vpredu má dierovaciu kameru a zdá sa, že navigačná ponuka je založená na systéme Android 10.

Keďže sa svetový kongres Mobile World Congress objaví zhruba za mesiac, dáva zmysel, že spoločnosť Motorola by mohla pripraviť zariadenie na takýto debut. Je to najobľúbenejšie obdobie roka na predstavenie nových telefónov.

Jedna otázka, na ktorú budeme zvedaví, je odpoveď, či tento nemenovaný model prichádza do Spojených štátov. Motorola má niekoľko telefónov, ktoré ponúka v USA, ale na iných trhoch predáva pomerne málo ďalších.

Séria „One“ rastie veľmi rýchlo, ale iba vybrané modely sa predávajú na svojich webových stránkach kupujúcim v USA. Okrem toho sa jej série Moto G a Moto E často delia na priamych zákazníkov, s nosičmi prvého stupňa a vo výhradne menovaných verziách s predplatenými a MVNO.

Note: Vybraté odchádzajúce odkazy môžu obsahovať kódy sledovania pridružených spoločností. Príjmy z prípadných nákupov sa používajú na financovanie zariadenia AndroidGuys. Prečítajte si naše pravidlá.