Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spr├íva pre─Ź: 5 bezplatn├ę ┼íabl├│ny pre outlook a gmail

Rozhodli ste sa da┼ą si p├ír dn├ş vo─żna alebo ├şs┼ą na v├Żlet? Aby ste mali pokoj a predi┼íli nedorozumeniam, je lep┼íie myslie┼ą na varovanie svojich kolegov a in├Żch extern├Żch kontaktov. Ak to chcete urobi┼ą, jednoducho pridajte spr├ívu mimo pracoviska do svojej e-mailovej slu┼żby, ako je Outlook alebo Gmail. Aby sme u┼íetrili ─Źas, pon├║kame nieko─żko ┼íabl├│n pripraven├Żch na pou┼żitie!

5 ┼íabl├│ny spr├ív o nepr├ştomnosti na pou┼żitie po─Źas dovolenky

├Ü─Źelom va┼íej spr├ívy pre─Ź je nazna─Źi┼ą, ┼że budete ur─Źit├Ż ─Źas nedostupn├Ż. Preto sa odpor├║─Źa prida┼ą d├ítum n├ívratu do spr├ívy o nepr├ştomnosti, aby ste svojho partnera lep┼íie zvidite─żnili. Niekedy je mo┼żn├ę zanecha┼ą aj kontaktn├ę ├║daje spolupracovn├şka, ktor├Ż m├┤┼że rie┼íi┼ą najnaliehavej┼íie po┼żiadavky.

1. Klasická šablóna správy mimo kancelárie

Tu je hl├ísenie o nepr├ştomnosti, ktor├ę sa prisp├┤sob├ş v┼íetk├Żm situ├íci├ím a v┼íetk├Żm dovolenkov├Żm obdobiam: viano─Źn├ę pr├ízdniny, letn├ę pr├ízdniny, ly┼żiarske pr├ízdniny at─Ć.:

” Ahoj,

Budem mimo kancel├írie do [date] zahrnut├ę. Vtedy v├ím s rados┼ąou odpoviem.

V pr├şpade n├║dze sa m├┤┼żete obr├íti┼ą na: [pr├ęnom nom] na tejto adrese: [email].

so srde─Źn├Żm pozdravom

[signature mail] ┬╗

2. ┼áabl├│na spr├ívy o nepr├ştomnosti v angli─Źtine

Nem├íte n├íhodou medzin├írodn├ę kontakty? Nev├íhajte naprogramova┼ą hl├ísenie o nepr├ştomnosti v angli─Źtine:

” Ahoj,

dakujem za tvoj mail.

Momentálne som mimo kancelárie a vrátim sa [date].

V naliehav├Żch z├íle┼żitostiach sa m├┤┼żete obr├íti┼ą [pr├ęnom nom] urobil [email].

s priate─żsk├Żm pozdravom,

[signature mail] ┬╗

3. ┼áabl├│na spr├ívy o firemnej nepr├ştomnosti

Nie je ni─Ź zak├ízan├ę prida┼ą do svojho e-mailu mal├Ż firemn├Ż n├ídych, najm├Ą ak hovor├şte s potenci├ílnymi z├íkazn├şkmi. Napr├şklad:

” Ahoj,

Budem mimo kancel├írie do [date] zahrnut├ę. Vtedy v├ím s rados┼ąou odpoviem.

V pr├şpade n├║dze sa m├┤┼żete obr├íti┼ą na: [pr├ęnom nom] na tejto adrese: [email].

Medzit├Żm si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą aj na┼íe ─Źl├ínky o BDM alebo objavi┼ą najlep┼íie n├ístroje pre digit├ílnych profesion├ílov na BDM Tools.

so srde─Źn├Żm pozdravom

[signature mail] ┬╗

4. vtipná šablóna správy o absencii

M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą ┼ítipku humoru do svojich spr├ív. Majte v┼íak na pam├Ąti, ┼że va┼ía automatick├í odpove─Ć bude odoslan├í va┼íim kolegom, ale aj v├í┼ímu mana┼ż├ęrovi a potenci├ílnym z├íkazn├şkom!

Nieko─żko vtipn├Żch fr├íz, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą do svojej spr├ívy:

Som pre─Ź, k├Żm [date]. V pr├şpade n├║dze kontaktujte 18. Som nepr├ştomn├Ż [date] do [date]. V┼íetky e-maily prijat├ę po─Źas tohto obdobia bud├║ automaticky zni─Źen├ę. Chyba 404: V├í┼í e-mail nebolo mo┼żn├ę odosla┼ą. Sk├║ste to znova potom [date]. Moment├ílne v rodinnom teambuildingu. Vr├ítim sa [date].

Napr├şklad:

” Ahoj,

Som pre─Ź, k├Żm [date]. V pr├şpade n├║dze kontaktujte 18. V opa─Źnom pr├şpade m├┤┼żete kontaktova┼ą aj vy [pr├ęnom nom] na nasleduj├║cu adresu: [email].

so srde─Źn├Żm pozdravom

[signature mail] ┬╗

Objavte ─Ćal┼íie p├┤vodn├ę spr├ívy o nepr├ştomnosti

5. Šablóna správy mimo kancelárie s cenovou ponukou

Cenov├í ponuka v├ím tie┼ż umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą si svoju pre─Ź spr├ívu. Tu je nieko─żko pr├şkladov cit├ítov, ktor├ę m├┤┼żete zahrn├║┼ą do spr├ívy:

ÔÇ×By┼ą na dovolenke znamen├í nema┼ą ─Źo robi┼ą a ma┼ą na to cel├Ż de┼łÔÇť ÔÇô Robert Orben, ÔÇ×Dovolenka je ─Źas, ke─Ć si zamestnanci pam├Ątaj├║, ┼że podnikanie m├┤┼że ├şs┼ą aj bez nich ÔÇô Earl Joseph Wilson, ÔÇ×Dovolenka je ve─żmi n├íro─Źn├í pr├íca na oddychÔÇť ÔÇô Vincent Gury, ÔÇ×Dovolenka ve─żk├Żch hodn├┤t nezni┼żuje hodnotu dlh├Żch pr├ízdninÔÇť ÔÇô Henri Weber.

Ako naprogramova┼ą hl├ísenie o nepr├ştomnosti?

Pridajte správu mimo kancelárie do Outlooku

Program Outlook v├ím umo┼ż┼łuje napl├ínova┼ą spr├ívu pre─Ź na ur─Źit├ę obdobie. M├┤┼żete nakonfigurova┼ą dve r├┤zne automatick├ę odpovede pod─ża ich pr├şjemcov: v r├ímci va┼íej organiz├ície a mimo va┼íej spolo─Źnosti.

Ulo┼żte spr├ívu mimo kancel├írie v programe Outlook

Pridajte spr├ívu pre─Ź na Gmail

E-mailov├í slu┼żba Google, Gmail, v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje nastavi┼ą automatick├║ odpove─Ć z po─Ź├şta─Źa alebo smartf├│nu. Aj tu m├íte mo┼żnos┼ą naprogramova┼ą spr├ívu pre v┼íetk├Żch va┼íich partnerov, alebo len pre t├Żch, ktor├ş s├║ s├║─Źas┼ąou va┼íej organiz├ície.

Ulo┼żte si pre─Ź spr├ívu v Gmaile