Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Správa: Cyberpunk 2077 a The Witcher Developer Comments on Next Single-Player Game and More

Správa: Cyberpunk 2077 a The Witcher Developer Comments on Next Single-Player Game and More 1

správy

Prezident CD Projekt RED Adam Kiciski poskytol nejaké informácie o plánoch pre Cyberpunk 2077 a franšízy Zaklínač.

Prezident CD Projekt RED Adam Kiciski poskytol informácie o plánoch vývojára podľa správy poľskej obchodnej webovej stránky Stooq,

Keď hovoríme o Cyberpunk 2077, Kiciski znovu zdôraznil, že hra bola predložená ratingovým agentúram a výsledky by mali prísť do jedného mesiaca s očakávaním, že dostanú rovnaké hodnotenie ako Zaklínač. 3: Wild Hunt.

Uviedol tiež, že situácia s Coronavirusom je taká dynamická, že je ťažké robiť predpovede, ale CD Projekt sa zúčastní obchodných podujatí, ak sa konajú. Ak nie, spoločnosť zobrazí hru rôznymi spôsobmi. Keďže internet stále funguje, budú môcť osloviť hráčov bez ohľadu na to.

Dozvedeli sme sa tiež, že štúdio pracuje na inej hre pre jedného hráča. Relatívne jasná koncepcia už bola vytvorená až do ďalšieho rozvoja. Aj keď na tom už bola vykonaná nejaká práca, v súčasnosti sa CD Projekt zameriava na Cyberpunk 2077 a hneď po vydaní hry sa začne výroba novej.

Kiciski tiež spomenul, že ateliér vždy chcel vytvárať nové hry vo vesmíre Zaklínač a nič sa nezmenilo. Spoločnosť má prístup k dvom licenciám, Cyberpunk a Zaklínač, takže všetky hry plánované v súčasnosti sú z jedného z týchto dvoch svetov.

Ako už bolo povedané, priamo nepotvrdil, do ktorej franšízy hra pre jedného hráča uvedená vyššie patrí.

Kiciski spomenul, že ateliér má v úmysle dokázať, že dokáže pracovať na dvoch veľkých hrách súčasne, čo bude trvať pomerne niekoľko rokov.

Mimochodom, už vieme, že CD Projekt má v úmysle vyvinúť zážitok pre viacerých hráčov založený na Cyberpunk 2077 po vydaní hry pre jedného hráča.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Cyberpunk 2077, môžete sa tešiť z posledných komentárov od vedúcich pracovníkov CD Projekt RED, najnovšej hry, ďalších komentárov od vývojárov a užiť si naozajstné obrázky s vysokým rozlíšením.

Môžete si prečítať náš nedávny rozhovor s producentom Richardom Borzymowským, ako môže tvorba postavy ovplyvniť príbeh a akýmkoľvek spôsobom môže niekto niekoho zabiť.

Cyberpunk 2077 prichádza na PS4, Xbox One a PC a nedávno sa oneskorila na 17. september 2020.

Keď už hovoríme o konzolách, dozvedeli sme sa, že každý, kto si kúpi Cyberpunk na Xbox One, dostane upgrade na Xbox One X aj pri spustení hry na next-gen, čo nepriamo potvrdzuje, že bude, ak máte akékoľvek pochybnosti.