Spotify ponecháva Tidal ako najlepšiu alternatívu na prehrávanie hudby…

Djay Pro na tablete

DJay Pro je skvelá aplikácia, ktorá vám umožní miešať hudbu ako profesionálny DJ Windows, Mac, Android alebo iOS, s využitím hudobného repertoáru rôznych streamovacích služieb. Avšak, od 1 Júl nebude kompatibilný so Spotify. Z dôvodu, že, Spotify ponecháva Tidal ako najlepšiu alternatívu pre tých, ktorí chcú prehrávať hudbu na DJay.

Odkedy sa Tidal dostal na trh, stal sa jedným z najsilnejších rivalov Spotify. A keď Spotify už nebude podporované DJay Pro, Tidal by mohol získať náskok. To nepochybne trochu zahrieva konkurenciu medzi Spotify a Tidal.

DJay Pro sa lúči so Spotify

djay

Teraz sa DJay Pro bude musieť používať s miestnou hudbou, Tidal, Soundcloud, Beatport alebo Beatsource. DJay bol zatiaľ jedinou aplikáciou tretej strany, s ktorou ste mohli mixovať hudbu Spotify, ale o pár dní to prestane byť.

Zdá sa, že táto zmena je spôsobená Spotify chce, aby sa jeho aplikácia používala na prehrávanie hudby a používatelia nechodili do aplikácií tretích strán. Zjednodušene povedané, Spotify nechce, aby iné nástroje mixovali vašu hudbu (čím sa zabránilo nelegálnemu nahrávaniu hudby a podobne).

Bezpochyby to bude vedro studenej vody pre domácich djs a pre tých, ktorí používajú DJay, keď chcú svoje párty oživiť hudbou zo Spotify. prečo? Pretože táto aplikácia poskytuje veľmi pohodlný spôsob prehrávania hudby, pretože môžete mať profesionálny stôl pre DJa bez toho, aby ste museli mať na svojom PC veľkú hudobnú knižnicu.

Čo robiť, keď DJay nie je kompatibilný so Spotify?

spotify djay

Ak chcete naďalej používať DJay s dobrou knižnicou, to najlepšie, čo môžete urobiť je prejsť na Tidal alebo použiť aplikáciu Spotify na prehrávanie hudby, aj keď má svoje obmedzenia.

Na druhej strane vás pozývame pozrieť si ich 3 aplikácie, aby ste sa stali DJom so svojím Androidom. Všetky nástroje majú to, čo potrebujete, aby ste mohli mixovať hudbu na svojom mobile ako skutočný DJ. Samozrejme, pamätajte, že prax robí majstra a že stať sa dobrým DJ-om nebolo nikdy jednoduchou úlohou.