Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spotify môže testovať zoznam skladieb s hudbou a podcastom Daily Sports, ktorý organizuje Daily Sports

Spotify môže testovať alebo rozširovať nový denný zoznam skladieb, ktorý okrem športových podcastov bude obsahovať skladby od vašich obľúbených interpretov a žánrov. Ak sa spoločnosť Daily Sports rozšíri na viac používateľov, pripojí sa k rozrastajúcemu sa zoznamu denných zoznamov hudobných a podcastov streamingovej služby, ktoré sú kurátorom poskytované svojim používateľom.

Náš Ryne Hager bol tento zoznam videí kŕmený prvýkrát. Začína to oznamom deň v týždni, potom ide priamo do epizódy ESPN Daily, 20-minútového pohľadu na jeden predmet v športe. Po niekoľkých skladbách, ktoré sa zhodujú s jeho vkusom – na ktorý s radosťou víta váš úsudok – prichádza The Bill Simmons Podcast, 2-hoj talk show. Skip and Shannon: Undisputed je debatou tretia a posledná show v zozname skladieb. Sendvičom týchto relácií je viac piesní.

Nie je jasné, či štruktúra a obsah denných športov bude každý deň podobný.

Zoznam skladieb prichádza ako Spotify s pomocou akvizície Gimlet Media minulý rok, údajne pracuje na zavedení pôvodného športového programovania, lukratívneho žánru pre podcasty a rádio. Bloomberg v januári uviedol, že jedným z týchto predstavení môže byť 10-minútová prehliadka a ďalšie denné produkcie.

Spotify môže testovať zoznam skladieb s hudbou a podcastom Daily Sports, ktorý organizuje Daily Sports 1

Medzi aktuálne ponuky zoznamov skladieb Spotify v zmiešanom formáte patria vaše denné podcasty a váš denný disk.