Spolu s najnovším trailerom bol oznámený dátum vydania PS4 Days

Dátum vydania PS4 Days Gone bol oznámený a zdá sa, že sa nám názov dostane do rúk niekedy začiatkom budúceho roka.

V posledných týždňoch došlo k prílivu záberov z pripravovaného titulu Sony o prežití – Days Gone. Trailer, zahrnutý nižšie, by vám mal pomôcť porozumieť rozsahu a funkciám hry a tomu, čo presne môže ponúknuť. Je bezpečné povedať, že hrateľnosť a scény, ktoré sme videli, nás určite tešili na dátum vydania PS4 Days Gone.

Hrateľnosť, ktorú sme videli zhruba posledný mesiac, nám dáva lepší prehľad o tom, kto je Deacon, štátny svet a boj, ktorým si prežijete v tomto nepriateľskom svete. Trailer odhaľuje dátum vydania – 22. februára 2019 – a ukazuje aj dve nové zvieracie hrozby: horské levy a infikované havrany známe ako Crier.

V upútavke je tiež predstavená nová nepriateľská ľudská frakcia, známa ako Rest In Peace (alebo RIP), ktoré predstavujú kult, ktorý pracuje s Freakers. Členovia kultu sa obliekajú ako Freakers a zabijú každého, kto nie je súčasťou ich frakcie.

Podľa príspevku z blogu Sony: „Aj keď sú príbehy pre príbeh dôležité, Rippers sú tiež dôležitou súčasťou ekológie hry Freaker v hre: keď dostanete šancu zničiť tábor Ripper, skúste priniesť roj Swarm a Pozrite sa, čo sa stane – Rozparovači odmietajú zabíjať Freakers a výsledky môžu byť veľmi zábavné. “

Blogový príspevok tiež predstavil tri nové postavy v zostave, čo ešte viac zvýšilo humbuk pre dátum vydania PS4 Days Gone.

„William“ Boozer ”Gray bol predstavený v našom prvom odhalenom prívese v roku 2016, jazdil s Deacon na rozbitej ceste a nedovolil Deaconovi, aby sa uhodil do hlavy mŕtveho Freakera. Z ich skratiek vieme, že sú obaja členmi – alebo bývalými členmi – skupiny Mongrels MC. Sú teda viac než len priatelia, sú to bratia. Boozera hrá nesmierne talentovaný Jim Pirri. Na úlohu Boozera sme potrebovali špeciálneho herca, ktorý by nám mohol pomôcť vyrozprávať príbeh. Boozer musí byť tvrdý, cynický a zlý zadok; ale musí prejsť aj jeho priateľstvo a bratstvo s Diakonom. Jim pomohol premeniť Boozera na presvedčivý a veľmi ľudský charakter. “

“Alkai Turner (vyslovuje sa ako oko v oku) je obchodník so zbraňami v tábore preživších Hotsprings, ktorý hrá talentovaný Jonathan Joss.”

“Ada Tucker je bývalá väzenská vrchná sestra, ktorá teraz vedie tábor Hotsprings a hrá ho nenapodobiteľný DeeDee Rescher.”

V deň vydania PS4 Days Gone sa podľa všetkého stretneme s desiatkami zaujímavých postáv a bližšie informácie o nich budú odhalené, keď sa priblížime k uvedeniu na trh.

Ako bolo uvedené vyššie, dátum vydania hry PS4 Days Gone bude 22. februára 2019. Našťastie od vývojárov nevidíme žiadne zásadné zdržania, pretože sa určite chystáme dostať názov do rúk.