Spolo─Źnos┼ą Zebronics uv├ídza na trh inteligentn├║ PTZ kameru pre dom├ícu automatiz├íciu: v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą

Spolo─Źnos┼ą Zebronics v piatok predstavila nov├Ż inteligentn├Ż fotoapar├ít pre dom├ícu automatiz├íciu, ktor├Ż prich├ídza s funkciami Wi-Fi, pan, tilt, digit├ílnym zv├Ą─Ź┼íen├şm a funkciou AI. Je to cena na Rs. 3, 599. Fotoapar├ít je dod├ívan├Ż s pripojen├şm pre LAN / Wi-Fi / Hotspot a m├í slot na microSD kartu, ktor├Ż podporuje a┼ż 512 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru na zachytenie / zaznamenanie va┼íich ├║dajov. Kameru je mo┼żn├ę namontova┼ą na stenu alebo pou┼żi┼ą aj na stolov├║ dosku.

ÔÇ×Doh─żad vo va┼íich priestoroch a okolo nich je v t├Żchto d┼łoch nevyhnutnos┼ąou, ale teraz, ke─Ć sa monitoruje kamera v dom├ícnosti, je to, ─Źo sa deje vo va┼íom dome, pomerne pr├şstupn├ę dotykom na telef├│ne. v na┼íom sortimente dom├ícej automatiz├ície je ove─ża viac, ÔÇťuviedol vo vyhl├ísen├ş riadite─ż spolo─Źnosti Zebronics Sandeep Doshi.

Pod─ża spolo─Źnosti si m├┤┼żete stiahnu┼ą aplik├íciu MIPC, ktor├í je k dispoz├şcii v obchode Play alebo App Store. Pom├íha ─żahko nastavi┼ą kameru pre dom├ícu automatiz├íciu a prich├ídza s funkciami, ako je zmena uhla kamery, nastavenie bud├şka, sledovanie pohybu a ─Ćal┼íie.

Kamera prich├ídza s jedine─Źnou funkciou naz├Żvanou detekcia pohybu v pr├şpade ak├ęhoko─żvek pohybu, ktor├í by zv├Ż┼íila poplach a odoslala upozornenie na telef├│n pou┼ż├şvate─ża, aby mohol ma┼ą r├Żchly monitor / skenovanie svojho domu.

T├íto kamera pre dom├ícu automatiz├íciu sa m├┤┼że zdvojn├ísobi┼ą aj ako kamera pre die┼ąa, preto┼że prich├ídza s funkciou ot├í─Źania o 350 stup┼łov, ktor├í sa d├í pomocou aplik├ície smartf├│nu vzdialene pos├║va┼ą, nakl├í┼ła┼ą o 100 stup┼łov a digit├ílnym pribl├ş┼żen├şm.

Je tie┼ż dod├ívan├Ż s kompresiou videa Smart H.264, ktor├í ┼íetr├ş miesto pri nahr├ívan├ş.

Okrem funkcie rot├ície o 350 stup┼łov existuje aj obojsmern├í komunika─Źn├í funkcia, ktor├í by pou┼ż├şvate─żom pom├íhala komunikova┼ą so svojimi bl├şzkymi.