Spolo─Źnos┼ą Virgin Media uv├ídza na trh WiFi moduly na zv├Ż┼íenie r├Żchlosti webu v ÔÇ×─Źiernych bodochÔÇť dom├ícnosti

Spolo─Źnos┼ą VIRGIN Media uviedla na trh zosil┼łova─Źe wifi, ktor├ę maj├║ pom├┤c┼ą dom├ícnostiam bojuj├║cim so ┼íirokop├ísmov├Żmi ─Źiernymi bodmi.

Z├íkazn├şci m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą r├Żchlosti a┼ż trikr├ít r├Żchlej┼íie v dom├ícnosti, ke─Ć je nov├ę zariadenie kombinovan├ę s roz┼í├şren├Żmi funkciami wifi v jeho centr├ích, tvrd├ş firma.

Struky, ktor├ę je mo┼żn├ę pod─ża potreby zapoji┼ą a presun├║┼ą na ak├ęko─żvek miesto v dom├ícnosti, maj├║ za cie─ż obmedzi┼ą vplyv susedn├Żch wifi siet├ş.

Robia to automatickou zmenou nastaven├ş, aby sa zastavilo ru┼íenie, uviedla v utorok vo vyhl├ísen├ş spolo─Źnos┼ą Virgin Media.

Pokrytie sa roz┼íiruje vytvoren├şm cloudovej ÔÇ×sie┼ąovejÔÇť siete, ktor├í sa neust├íle prisp├┤sobuje a vyv├şja.

To zais┼ąuje, ┼że pripojen├ę zariadenia bezprobl├ęmovo vyu┼ż├şvaj├║ najsilnej┼í├ş mo┼żn├Ż sign├íl bez oh─żadu na to, kde v dom├ícnosti sa pou┼ż├şvaj├║.

Z├íkazn├şci Virgin Media Ultimate Oomph a Gig1 m├┤┼żu z├şska┼ą slu┼żbu zn├ímu ako Intelligent WiFi Plus bez ─Ćal┼í├şch poplatkov, zatia─ż ─Źo in├ş m├┤┼żu upgradova┼ą za ┬ú5 za mesiac.

Firma v┼íak uviedla, ┼że v┼íetk├Żm zaviedla vylep┼íenia firmv├ęru Hub 3 alebo Hub 4 smerova─Źe, ktor├ę by mali tie┼ż zlep┼íi┼ą konektivitu.

ÔÇ×Intelligent WiFi Plus je na┼ía doposia─ż najpokro─Źilej┼íia a najp├┤sobivej┼íia slu┼żba WiFi, ktor├í pom├┤┼że odstr├íni┼ą ┼íirokop├ísmov├ę ─Źierne body a prinesie r├Żchlej┼íie a spo─żahlivej┼íie r├Żchlosti v celej dom├ícnosti,ÔÇť povedal Jeff Dodds spolo─Źnosti Virgin Media.

ÔÇ×Bez oh─żadu na to, ─Źi na┼íi z├íkazn├şci pracuj├║, streamuj├║, prehliadaj├║, hraj├║ alebo s├║ online, kombin├ícia nov├ęho Hub funkcie a WiFi pody poskytuj├║ z├ísadn├║ zmenu v konektivite, ktor├í v├ís nesklame. ÔÇť

K tomuto kroku do┼ílo potom, ─Źo poskytovatelia internetov├Żch slu┼żieb zaznamenali v roku 2020 rekordn├ę vyu┼żitie v d├┤sledku zv├Ż┼íenej pr├íce z domu po─Źas pand├ęmie koronav├şrusu.

Vzdialen├ę vzdel├ívanie, hlavn├ę spustenie videohier a streamovacie slu┼żby ako Netflix tie┼ż zv├Ż┼íili dopyt po ┼íirokop├ísmovom pripojen├ş po─Źas cel├ęho roka.

V ostatn├Żch spr├ívach je najhor┼íia ulica v Brit├ínii pre ┼íirokop├ísmov├ę pripojenie r├Żchlos┼ą internetu 5Pod─ża v├Żskumu je 000 000 -kr├ít pomal┼í├ş ako najr├Żchlej┼í├ş.

Nov├Ż svetov├Ż rekord v r├Żchlosti Wi-Fi nastaven├Ż v minulom roku je dostato─Źne r├Żchly na to, aby ste stiahli 22 mili├│nov fotografi├ş za menej ako sekundu.

A Snapchat testuje nov├║ funkciu prieskumu, v─Ćaka ktorej by sa mohol ove─ża viac podoba┼ą na TikTok.

Vodafone UK poskytne t├║to zimu bezplatn├Ż internet 250 000 znev├Żhodnen├Żm de┼ąom

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu