Spoločnosť Techdy uvádza na trh Basic Look, Android Lookalike pre Android

Čínsky výrobca Techdy oznámil, že zariadenie iPhone lookalike novej generácie za menej ako 200 dolárov bude fungovať na systéme Android. S názvom „Základný medveď, zariadenie sa údajne zhoduje s lacným iPhone, ktorý Apple plánuje spustiť koncom tohto roka.

Málo známa čínska spoločnosť tvrdí, že je schopná používať príslušenstvo vyrobené pre nevydané Apple rozpočtový telefón. Techdy prejavuje dôveru, že vzhľad iPhonu dodá používateľom skutočný pocit z fám o rozpočte, o ktorom sa hovorí, že tvrdí, že mal prístup k Appleje prototyp.

Smartfón, ktorý stojí presne 199 dolárov, má a 4-IPS displej s rozlíšením 1136 × 640 pixelov V každom prípade ide o výkonné zariadenie, ktoré vyzerá ako Qalicomm Spandragon 600 1Štvorjadrový procesor .7GHz, 2 GB RAM a 16 GB úložný priestor. Beží na najnovšej verzii systému Android (Android 4.2.1), pokiaľ ide o možnosti spracovania, model Basic Bear hraničí s mobilnými telefónmi vyššej triedy pre Android, ako je napríklad HTC One. Navyše je vybavený bezdrôtovým nabíjaním. AppleHovorí sa, že o rozpočte iPhone sa predá za viac ako 300 dolárov mimo zmluvy.

Modelu smartfónu Techdy však na rozdiel od iPhonu chýba LTE. Tu je úvodné video zo hry Basic Bear.

Zdá sa, že spoločnosť udáva trend vo výrobe podobných zariadení pre používateľov, ktorí sa radšej vzdajú vysokých alternatív, a má tiež HTC One lookalike zariadenie s názvom „Bear Pro ‘. Podľa zdrojových správ bude Bear Pro môcť používať príslušenstvo vyrobené pre HTC One. Dodáva sa s a 4.7”Displej, podpora kariet microSD a do značnej miery podobné špecifikácie ako verzia Bear Basic. Model sa predáva za 249 dolárov, pričom logo HTC labka nahrádza logo HTC pod displejom.

Vzhľadom na to, že je už rezervovaných 5 000 kusov, bude lookalike Basic Bear iPhone odoslaný 31. júla.

V rovnaký deň bude doručený aj HTC One lookalike, Bear Pro.

Prostredníctvom CNET ASIA (nefunkčný odkaz)