Spolo─Źnos┼ą T-Mobile LG G8 ThinQ z├şskala bezpe─Źnostn├║ opravu z apr├şla 2020 vo verzii G820N20e

Spolo─Źnos┼ą T-Mobile LG G8 ThinQ z├şskala bezpe─Źnostn├║ opravu z apr├şla 2020 vo verzii G820N20e 1

Pou┼ż├şvatelia T-Mobile LG G8 ThinQ maj├║ nov├║ aktualiz├íciu, na ktor├║ sa m├┤┼żu te┼íi┼ą. Dopravca kone─Źne vydal opravu zabezpe─Źenia pre apr├şl 2020. Spolo─Źnos┼ą LG nie je zn├íma t├Żm, ┼że poskytuje r├Żchle aktualiz├ície smartphones, A to tu vid├şme, preto┼że sme v polovici m├íja a aktualiz├ícia bezpe─Źnosti v apr├şli 2020 pr├íve dorazila. Aj ke─Ć je dopravca tejto situ├ície vinn├Ż.

Napriek tomu je nov├í aktualiz├ícia ozna─Źen├í ako verzia G820N20e a neznamen├í to ┼żiadne v├Żznamn├ę nov├ę funkcie. Po─Źet pou┼ż├şvate─żov T-Mobile LG G8 ThinQ sa zv├Ż┼íil reddit zdie─ża┼ą spr├ívy o aktualiz├ícii. Aktualiz├ícia prich├ídza s ve─żkos┼ąou iba 45 MB, ─Źo znamen├í, ┼że proces s┼ąahovania a in┼ítal├ície by mal trva┼ą maxim├ílne nieko─żko min├║t.

T Mobile LG G8 ThinQ Apr├şl Zabezpe─Źenie 2020

Vo febru├íri 2020 spolo─Źnos┼ą T-Mobile uviedla na trh produkt Android 10 pre model T-Mobile LG G8 ThinQ, ktor├Ż priniesol mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş. Na┼í┼ąastie t├íto aktualiz├ícia nesp├┤sobila ┼żiadne v├Ą─Ź┼íie chyby. Preto najnov┼íia aktualiz├ícia neobsahuje ┼żiadne ─Ćal┼íie funkcie alebo opravy. Bezpe─Źnos┼ą jednotky sa samozrejme zv├Ż┼íi v─Ćaka apr├şlu 1, Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia do roku 2020.

Ako nain┼ítalova┼ą T-Mobile LG G8 ThinQ Apr├şl 2020 Bezpe─Źnostn├í oprava

Aktualiza─Źn├í verzia G820N20e je k dispoz├şcii v┼íetk├Żm majite─żom T-Mobile LG G8 ThinQ. Ak ste pripojen├ş k sieti Wi-Fi, mali ste dosta┼ą aktualiza─Źn├║ spr├ívu. Ak ste e┼íte nedostali spr├ívu na stiahnutie aktualiz├ície, m├┤┼żete ju skontrolova┼ą manu├ílne. Ak chcete aktualiz├íciu skontrolova┼ą manu├ílne, postupujte takto: Prejdite na Nastavenia> V┼íeobecn├ę> Centrum aktualiz├íci├ş> Aktualiz├ícia syst├ęmu> Vyh─żad├ívanie aktualiz├íci├ş,

Mali by ste vidie┼ą verziu softv├ęru G820N20e, ktor├í je k dispoz├şcii na stiahnutie. Po stiahnut├ş aktualiz├ície ─Źak├í na automatick├║ in┼ítal├íciu aktualiz├ície. Po re┼ítartovan├ş zariadenia m├íte 1 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia z apr├şla 2020 na va┼íom T-Mobile LG G8 ThinQ. Verizon LG G8 ThinQ a AT&T Modely LG G8 ThinQ na jednotke u┼ż dostali aktualiz├íciu zabezpe─Źenia v apr├şli 2020.