Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Sony vyrába prvý užitočný kondicionér: najlepší technický nápad …

Znudený týmto teplom? Sony premýšľal o všetkom! Tu prichádza košeľa so vstavaným kondicionérom! Vieme, že to bude vyzerať fantasticky, ale projekt sa volá a nazýva sa Reon Pocket, Dalo by sa to nazvať užitočným balzamom, ale je to „položka“ rovnakej veľkosti ako malá peňaženka.

na Reon Pocket Toto nie je produkt, ktorý je možné používať iba v lete, ale aj v zime! Vďaka vďaka účinku Peltier je zárukou teplých a studených teplôt. Ale to nie je všetko! Daný predmet je možné ovládať pomocou smartfónu a pomocou špeciálnej aplikácie môžete nastaviť teplotu, Spojenia sú zreteľne vytvárané cez Bluetooth a zaručujú rôzne tepelné podmienky.

Ako funguje inteligentné koleso?

na Reon Pocket Váži asi 85 gramov a mal by byť umiestnený do vrecka košeľa (pod krkom). Teploty, ktoré sa dajú dosiahnuť, sú vysoké, v lete je to pokles o 13 ° C a zvyšuje sa 8 ° C v zime.

Prenosná klimatizácia, Sony

Batéria vydrží dlho, iba 90 minút a je potrebné ju nabíjať prostredníctvom USB typu c, potom je zaručené úplné nabitie na dve hodiny, Ako prvý projekt je veľmi bežné, že jednotka nemôže zaručiť vysoký stupeň autonómie, ale takmer určite to začne tým, že náš nástupca uvidí niečo veľmi odlišné a predovšetkým udržateľnejšie.

Je zrejmé, že sa neodporúča denné používanie zariadenia., Spoločnosť Sony chce ukázať, že je navrhnutá pre podnikateľov, ktorí sú často nútení pohybovať sa s oblečením, ktoré v skutočnosti nie je „chladné“ a leto. v súhrne Reon Pocket To vám môže pomôcť ochladiť vaše oblečenie, keď ich potrebujete! Čo si myslíte

V tejto chvíli Reon Pocket zostáva v Japonsku exkluzívny (odchádza budúci marec), ale cena? Sú okolo 100/160 €, ale podľa spoločnosti Sony môžu existovať aj lacné varianty tohto zariadenia.

Účelom tejto značky je osloviť viac krajín sveta, aby sa v tejto jednotke dosiahol veľký úspech.

Uvidíme sa čoskoro v Taliansku?

Via: Deň