Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Sony uvádza na trh diaľkové ovládanie, ktoré je zároveň prenosným reproduktorom

Spoločnosť Sony uvádza na trh diaľkové ovládanie, ktoré je zároveň prenosným reproduktorom 1Ide o univerzálne diaľkové ovládače, ktoré pomáhajú znižovať neporiadok s miniaplikáciami po celom dome. Ak chcete znížiť počet neporiadkov v domácnosti, možno vás bude zaujímať, že spoločnosť Sony nedávno odstránila zábaly z nového diaľkového ovládača, ktorý má tiež schopnosť zdvojnásobiť sa ako prenosný reproduktor.

Ako vidíte na fotografii, nejde v žiadnom prípade o typické diaľkové ovládanie. Je to dosť objemné, ale je to kvôli časti reproduktora, ktorá je umiestnená pod ňou. To znamená, že používatelia, ktorí chcú počúvať hudbu vo svojej spálni alebo si ju vziať so sebou na cestu, budú mať na výber.

Prípadne môže sedieť aj vo vašej obývacej izbe, kde máte prístup k funkcii diaľkového ovládača na tlačidlách v hornej časti a umožňuje tak ovládať aj váš televízor. Hybrid diaľkového ovládača / reproduktora má aj niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad zvukový konektor, do ktorého môžete pripojiť slúchadlá, a tiež je odolný voči striekajúcej vode.

Spoločnosť Sony tiež tvrdí, že používatelia budú mať možnosť získať až 13 hodín výdrže batérie reproduktora. Bohužiaľ, zatiaľ sa zdá, že toto hybridné zariadenie je k dispozícii iba v Japonsku, kde je cena za 20 000 JPY, ale úprimne povedané, nevadilo by nám, keby sme ho videli v štáte.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: sony.jp