Spoločnosť Sony predstavuje pre hráčov PS4 sériu Uncharted a Journey

Celej hernej komunite PS4 bol predložený kvalitný darček. V skutočnosti Sony práve sprístupnila prvý 3 Hry zadarmo v sérii Uncharted a nezávislá hra Journey. Dobrá príležitosť zmeniť hry a začať nové dobrodružstvo.

14. apríla spoločnosť Sony práve spustila svoj program Hrajte doma, Cieľ je jednoduchý „Poskytujte bezplatné hry, aby sa komunita PlayStation mohla naďalej tešiť z domova“ A vytvárať „Tapeta na pomoc malým nezávislým herným štúdiám“, V dôsledku toho chce spoločnosť počas pandémie Coronavirus poskytovať podporu hráčom, najmä štúdiám.

Anonymné, vysoko akčné dobrodružstvo

Kto nepozná slávnu franšízu nevedno Vytvorené pomocou Naughty Dog ??? Rovnako ako Tom RiderTáto sága vás vloží do obuvi prieskumníka a dobrodruha Nathana Drakea. Plný pohybu, Anonymné: Nathan Drake Group Zhromažďuje prvé tri splátky franšízy. Po debutovaní na PS3 má táto skupina prepracovanú grafiku výhody, keď bola vydaná na PS4. Malý bonus pre odberateľov PS Plus, posledná epizóda je Uncharted 4Koniec zlodeja: K dispozícii aj zadarmo 4 Máj 2020.

Uncharted-the-Nathan Drake-zberný voľne sony-PS4

Cesta, báseň, na ktorú sa treba spýtať a preskúmať

výlet Je to tiež pozvanie na dobrodružstvo. Hráč urobí tajomnejšiu cestu cez nekonečnú púšť. Malá funkcia v hre, narazíte na mnoho ďalších sága hráčov. Umožní vám to ísť trochu sprevádzať tento svet plný tajomstiev a predovšetkým to budete mať pocit, že ste menej sami. Krásna báseň o prieskume a meditácii prepracovaná v roku 2015 pre PS4.

trip-voľne sony-PS4

The Uncharted: Herné série Nathan Drake and Journey, prezentované vďaka iniciatíve Play At Home, si môžete zadarmo stiahnuť z obchodu Playstation na adrese Štvrtok 16. apríla 2020 do stredy 6 Máj 2020,