Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Sony obnovuje Xperia 1 s 5G, bezdrôtové nabíjanie

Spoločnosť Sony obnovuje Xperia 1 s 5G, bezdrôtové nabíjanie 1

Spoločnosť Sony tento týždeň predstavila nový model Xperia 1 smartfón, vďaka čomu je slúchadlo dôležité pre rok 2020.

Sony Xperia 1 II (označte dve) vyzdvihuje množstvo nových funkcií, vďaka ktorým je pre kupujúcich vlajkových telefónov príťažlivejšia. Medzi tie, ktoré sa pridali do roku 2020, patrí podpora6 5G, bezdrôtové nabíjanie a 30,5 mm konektor pre slúchadlá.

Sony Xperia 1 II je tiež prvý telefón Sony s optikou Zeiss, funkcia, ktorá bola exkluzívna pre zariadenia značky Nokia.

Spoločnosť Sony obnovuje Xperia 1 s 5G, bezdrôtové nabíjanie 2Keď už hovoríme o tom, Xperia 1 II má trojité zadné kamerové pole so štandardom (f /1,7, 82), širokouhlé (124) a teleobjektívy (34), z ktorých každý je 12 megapixelov. Podľa spoločnosti Sony môže systém automatického zaostrovania zaostriť až 60-krát za sekundu.

Ďalšie podrobnosti v Xperii 1 II zahŕňajú a 6,5-inch OLED displej 4K (3840 x 1, Rozlíšenie 644 pixelov) s HDR a odolnosťou proti vode IP68.

Telefón je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 865, obsahuje 8 GB RAM a 256 GB internej pamäte a 4, 000 mAh batéria. Podporuje nielen rýchle nabíjanie USB-PD, ale umožňuje aj bezdrôtové nabíjanie.

Od dnešného dňa spoločnosť Sony oznámila iba verzia pre európske trhy a siete 5G, ale zahŕňa podporu 4G LTE pre pásma využívané väčšinou amerických dopravcov.

Note: Vybraté odchádzajúce odkazy môžu obsahovať kódy sledovania pridružených spoločností. Príjmy z prípadných nákupov sa používajú na financovanie zariadenia AndroidGuys. Prečítajte si naše pravidlá.