Spolo─Źnos┼ą Samsung zrazu prestala synchronizova┼ą kl├ívesnicu s cloudom

Ak pou┼ż├şvate kl├ívesnicu Samsung a d├║fate, ┼że pri zmene smartphonu zostan├║ v┼íetky ├║daje pri p├şsan├ş, m├íme pre v├ís zl├║ spr├ívu. K├│rejsk├Ż v├Żrobca OEM potvrdil, ┼że teraz prestal synchronizova┼ą kl├ívesnicu so slu┼żbou Samsung Cloud. To znamen├í, ┼że v┼íetky ulo┼żen├ę slov├í, jazykov├ę mo┼żnosti, predik─Źn├ę ├║daje a ─Ćal┼íie veci, ktor├ę boli predt├Żm synchronizovan├ę, sa u┼ż nebud├║ v cloude aktualizova┼ą. Pre t├║to n├íhlu zmenu nebol uveden├Ż d├┤vod.

SAM Mobile spo─Źiatku spomenul, ┼że to vyzer├í Galaxy Zariadenia pou┼ż├şvaj├║ce jedno pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie nebud├║ 2,1 Synchronizujte ├║daje z kl├ívesnice s Samsung Cloud. O─Źak├ívali, ┼że to m├┤┼że by┼ą len n├íhodn├í zmena alebo to m├┤┼że by┼ą neohl├ísen├í zmena. Teraz to vyzer├í naozaj naposledy, preto┼że upozornenie v aplik├ícii Samsung Cloud nazna─Źuje, ┼że funkcia synchroniz├ície ├║dajov kl├ívesnice u┼ż nebude k dispoz├şcii.

Je zvl├í┼ítne, ┼że ozn├ímenie je datovan├ę 15. marca, aj ke─Ć bolo uverejnen├ę iba ned├ívno. Hovor├ş v┼íak, ┼że od 13. apr├şla 2020 sa odstr├ínia aj v┼íetky ├║daje z kl├ívesnice v slu┼żbe Samsung Cloud a odteraz nebud├║ synchronizovan├ę. V┼íetky ostatn├ę funkcie slu┼żby Samsung Cloud, ako s├║ Kalend├ír, Kontakty, Internet, Pozn├ímky a Samsung Pass, zostan├║ rovnak├ę, tak┼że v┼íetky va┼íe ├║daje sa bud├║ aj na─Ćalej synchronizova┼ą.

Skuto─Źne nevysvetlili, pre─Źo t├║to funkciu vypli. Nebojte sa, ale na synchroniz├íciu ├║dajov s├║ k dispoz├şcii aj ─Ćal┼íie aplik├ície virtu├ílnej kl├ívesnice, ako s├║ Gboard, Swiftkey, Fleksy, at─Ć. Podobne ako to predt├Żm urobila kl├ívesnica Samsung, bude si pam├Ąta┼ą veci ako predikt├şvne zad├ívanie, ─Źasto pou┼ż├şvan├ę slov├í at─Ć. Jedin├Żm probl├ęmom, ktor├Ż odteraz odstr├ínite predch├ídzaj├║ce ├║daje, je to, ┼że budete musie┼ą za─Źa┼ą znova.

Naozaj potrebujete aplik├íciu cloudovej synchr├│nnej kl├ívesnice? No, vlastne nie. Samozrejme je v┼íak vhodnej┼íie, ak ─Źasto vymie┼łate zariadenia alebo ak nieko─żkokr├ít resetujete v├Żrobn├ę nastavenia. Ak tie┼ż pou┼ż├şvate telef├│n na odpovedanie na e-maily, odpovedanie na ve─ża spr├ív at─Ć., Je lep┼íie ma┼ą k dispoz├şcii kl├ívesnice, ktor├ę ukladaj├║ va┼íe ├║daje.