Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung začína hromadnú výrobu 16 GB pamäte LPDDR5 RAM pre systém Windows XP smartphones

Vyzerá to, že každý rok vidíme nárast množstva pamäte RAM, ktorá je napchaná na špičkovú úroveň smartphones, a dnes spoločnosť Samsung oznámila, ako pomáha v tomto úsilí.

Spoločnosť Samsung začala hromadnú výrobu 16 GB LPDDR5 balíka DRAM pre Windows XP smartphones, Tento balík sa skladá z ôsmich 12-gigabitových (Gb) čipov a štyroch 8Gb čipov. S tým, smartphones bude mať dvojnásobnú kapacitu DRAM v porovnaní s niektorými notebookmi vyššej kategórie a dokonca aj niektorými počítačmi s hrami.

Rýchlosť prenosu dát pre 16 GB LPDDR5 DRAM balík je 5, 500 Mb / s, čo je 1,3 krát rýchlejšie ako pamäť LPDDR4X. Spoločnosť Samsung tiež ponúka, že jej nový 16 GB LPDDR5 DRAM balík ponúka viac ako 20% úspory energie v porovnaní s 8 GB LPDDR4X balíkom a môže sa pochváliť aj dvojnásobnou kapacitou.

Všetky tieto rýchle pamäte RAM budú užitočné smartphones držte krok s rýchlejšou mobilnou sieťou s 5G a aplikáciami náročnejšou na energiu.

Keď sa začnú zobrazovať tieto 16 GB moduly LPDDR5 DRAM, ktoré sa objavujú v systéme LPDDR5, nedá sa presne povedať smartphones, ale s hromadnou výrobou už nemusíme čakať dlho.