Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung začína hromadnú výrobu 16 GB mobilných DRAM

Spoločnosť Samsung začína hromadnú výrobu 16 GB mobilných DRAM 1

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že začala masovú výrobu svojho nového mobilného 16 GB LPDDR5 balíka DRAM. Čip je prvý v odbore a je navrhnutý pre prémiu novej generácie smartphonesvrátane 16 GB konfigurácie Galaxy S20 Ultra sa nachádza v regiónoch ako USA.

REKLAMA

16 GB LPDDR5 DRAM spoločnosti pozostáva z ôsmich 12-gigabitových čipov a štyroch 8-gigabitové čipy, čo je dvojnásobok kapacity oproti väčšine súčasných špičkových prenosných počítačov a počítačov. Umožňuje tiež rýchlosť prenosu údajov 5, 500 megabitov za sekundu, čo z neho robí 1,3 krát rýchlejšie ako predchádzajúce čipy LPDDR4X.

Spoločnosť Samsung začína hromadnú výrobu 16 GB mobilných DRAM 2Nový mobilný DRAM navyše poskytuje viac ako 20-percentnú úsporu energie pre zariadenia a tiež veľkú kapacitu, ktorá umožňuje vylepšené funkcie 5G a AI. Spoločnosť Samsung dúfa, že ich nový čip ďalej zlepší zážitok z mobilných hier tým, že umožní dynamické a pohotové hranie hier a grafiku s vysokým rozlíšením na špičkovej úrovni. smartphones,

Spoločnosť tvrdí, že nový mobilný DRAM LPDDR5 sa vyrába v mieste Pyeongtaek a neustále sa rozširuje, aby uspokojil dopyt. Spoločnosť Samsung dodáva, že 16 GB LPDDR5 produktov založených na procesnej technológii triedy 10nm tretej generácie sa plánuje na sériovú výrobu v druhej polovici roku 2020 – v súlade s vývojom 6, 400Mb / s chipset.

(Zdroj: Samsung Global.)