Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung vyzýva všetkých zamestnancov, aby „pracovali z domu„ podľa možnosti “

Autor: Bloomberg |

Aktualizované: 16. marca 2020 6: 57: 44 pm

Samsung, 16 GB RAM, Nubia Red Magic 4, Black Shark 3, Samsung nová RAM, Nubia Red Magic 4 16 GB RAM, čierny žralok 3 16 GB RAM Spoločnosť Samsung vyzýva všetkých zamestnancov, aby „ak je to možné“ pracovali z domu (Obrázok: Reuters)

Spoločnosť Samsung Electronics Co „dôrazne odporučila“ svojim zamestnancom, aby v pondelok pracovali z domu, čím sa zvýšila reakcia na pandémiu koronavírusov.

Dokument, ktorý preskúmala spoločnosť Bloomberg News, predstavuje rozsiahle úsilie spoločnosti o obmedzenie šírenia vírusu a zároveň minimalizuje narušenie podnikania. Vstup do jeho zariadení je v súčasnosti predmetom zdravotného vyšetrenia, medzinárodné cestovanie sa obmedzilo iba na „kritické cesty“ a po celom svete existujú pracovné skupiny Samsung na sledovanie a implementáciu najnovších odborných odporúčaní. Spoločnosť dokonca poslala balíčky starostlivosti niektorým, ktorí pracujú z domu alebo podstupujú karanténu.

Zápis bol potvrdený zástupcom spoločnosti Samsung.

Spoločnosť Samsung musela pozastaviť výrobu vo svojej továrni v Gumi v Južnej Kórei na tri nasledujúce víkendy kvôli objavom infekcií Covid-19. Odporúčaním spoločnosti je pracovať z domu „podľa možnosti“, takže je nepravdepodobné, že by sa na ňu obrátila väčšina pracovníkov zapojených do jej výrobných operácií. Napriek tomu spoločnosť zamestnáva viac ako 300 000 ľudí na celom svete v 52 obchodných kanceláriách, 15 regionálnych kanceláriách a desiatkach výskumných, vývojových a vývojových centier.

Najväčší svetový producent smartphones, displeje a pamäťové čipy posilňujú kontrolné opatrenia po náraste infekcií v domovskej krajine Južnej Kórey. Apple Dodávatelia spoločností LG Display Co. a LG Innotek Co. na začiatku tohto mesiaca krátko po tom, čo nahlásili infekcie, zastavili svoje výrobné linky. SK Hynix Inc našla prvý prípad Covid-19 vo svojom komplexe na výrobu čipov Icheon v piatok, podľa hovorcu to však nemalo žiadny vplyv na výrobu.

Express Tech je teraz na telegrame. Kliknutím sem sa pripojíte k nášmu kanálu (@expresstechie) a budete informovaní o najnovších technických správach

Kdekoľvek v technickom priemysle, Apple, Google, Microsoft Corp a Facebook Spoločnosť Inc má všetky zrušené plány pre konferencie vývojárov, ktoré sa uskutočnia v nasledujúcich mesiacoch. Twitter Inc urobil prácu z domu povinnou pre tých, ktorí sú schopní ďalej chodiť na diaľku. Taktiež bude vyplácať pracovníkom s hodinovou mzdou počas obdobia prerušenia zapríčineného prepuknutím koronavírusu v pohybe, ktorý sa opakoval v Silicon Valley.

📣 Indian Express je teraz na telegrame. Kliknutím sem sa pripojíte k nášmu kanálu (@indianexpress) a budete informovaní o najnovších titulkoch

Pre všetky najnovšie technologické novinky si stiahnite aplikáciu Indian Express.

© IE Online mediálne služby Pvt Ltd