Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung uvoľní aktívne 2 LTE a golfové edície

Spoločnosť Samsung uvoľní aktívne 2 LTE a golfové edície 1

Spoločnosť Samsung sa možno pripravuje na spustenie novej inteligentnej hodinky, ale obal stiahla z dvoch špeciálnych vydaní svojej aktívnej verzie 2 inteligentné hodinky.

Prvým z nich je nová edícia Golf, ktorá pridáva vylepšené inteligentné merače výstrelu a tiež novú aplikáciu caddy, ktorá obsahuje štandardné 40 000 ihrísk nájdených na vhodných golfových odevoch.

Spoločnosť predtým uviedla golfové vydania spoločnosti Samsung Galaxy Watch.

Základné čítanie: Najlepšie porovnávané inteligentné hodinky

Je nastavená na dve verzie – s veľkosťou puzdra 44 mm a 40 mm – s väčšou v čiernej a menšou v ružovom zlate. Žiadne rodové písanie tam vôbec. To bude stáť 325 dolárov za 44 mm a 295 dolárov za menší model – a prichádza do Veľkej Británie a USA po svojom prvom uvedení na trh v Južnej Kórei.

Aplikácia Smart Caddy vám ukáže vzdialenosti od špendlíka a mapy otvoru. Môžete tiež odmerať strely z odpaliska.

Kvalita aplikácie Smart Caddy bude v tomto prípade rozhodujúca. Zaznamenali sme veľké úsilie, ktoré sa vám páči napríklad od značky Heuer Connected Modular 45 Golf Edition, ktorá ponúka vynikajúci zážitok zo sledovania.

Samozrejme, účelové nositeľné odevy, ako je Garmin Approach S40, boli pre golfistov už dlho lákadlom – žiadna z nich však neprináša dôvod na to, aby bola opotrebovaná mimo ihriska. Teraz zariadenia ako Apple Watch séria 5 a dokonca aj Garmin Vivoactive 4 teraz ponúkajú dobré golfové sledovanie ako súčasť širšej kombinácie funkcií.

Druhou novou verziou od spoločnosti Samsung je spoločnosť Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 LTE Aluminium, opäť vo veľkostiach puzdra 44 mm a 40 mm. Získate úplný výber čierneho, ružového zlata a striebra v každej farbe – a ponúka ľahšiu a luxusnejšiu alternatívu k existujúcej verzii LTE.

To vám umožní prijímať hovory a správy mimo svojho smartfónu, ak si zvolíte dátový plán. Ceny sú stále TBC – tak sa vráťte späť alebo získajte viac informácií.