Spolo─Źnos┼ą Samsung uviedla, ┼że na webov├Żch str├ínkach Spojen├ęho kr├í─żovstva boli vystaven├ę chyby 150 z├íkazn├şkov

Autor: Reuters |

Aktualizovan├ę: 27. febru├íra 2020 1: 50: 56 pm

Samsung, z├ívod Samsung Korea, Samsung coronavirus, Samsung zastav├ş v├Żrobu Spolo─Źnos┼ą Samsung uv├ídza ├║daje o chyb├ích vystaven├Żch webov├Żm serverom vo Ve─żkej Brit├ínii 150 z├íkazn├şkov (Obr├ízok: AP)

Spolo─Źnos┼ą Samsung Electronics Co Ltd uviedla v stredu ÔÇ×technick├║ chybuÔÇť na svojej webovej str├ínke Spojen├ęho kr├í─żovstva, ktor├í do─Źasne odhalila osobn├ę ├║daje asi 150 pou┼ż├şvate─żov.

Juhok├│rejsk├Ż v├Żrobca uviedol, ┼że zastavil prihl├ísenie v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov na web potom, ako sa dozvedel o chybe, ktor├║ pod─ża nej odvtedy vyrie┼íil a ovplyvnil iba Spojen├ę kr├í─żovstvo.

Spolo─Źnos┼ą Samsung nehovorila o tom, ako dlho boli ├║daje vystaven├ę.

Express Tech je teraz na telegrame. Kliknut├şm sem sa pripoj├şte k n├í┼ímu kan├ílu (@expresstechie) a budete informovan├ş o najnov┼í├şch technick├Żch spr├ívach

Spolo─Źnos┼ą Samsung uviedla vo vyhl├ísen├ş spolo─Źnosti Reuters chybu, ktor├í odhalila inform├ície vr├ítane mien, telef├│nnych ─Ź├şsel, po┼ítov├Żch a e-mailov├Żch adries a predch├ídzaj├║cich objedn├ívok. Spolo─Źnos┼ą nevystavila podrobnosti o kreditnej karte.

ÔÇ×Budeme kontaktova┼ą osoby, ktor├Żch sa probl├ęm t├Żka, s ─Ćal┼í├şmi podrobnos┼ąami,ÔÇť uviedla vo vyhl├ísen├ş spolo─Źnos┼ą Samsung.

V okt├│bri spolo─Źnos┼ą Samsung ospravedlnila potom, ─Źo pou┼ż├şvate─ż nahl├ísil probl├ęmy s rozpoznan├şm odtla─Źkov prstov na svojej hlavnej lodi Galaxy Smartphone S10.

­čôú Indian Express je teraz na telegrame. Kliknut├şm sem sa pripoj├şte k n├í┼ímu kan├ílu (@indianexpress) a budete informovan├ş o najnov┼í├şch titulkoch

Pre v┼íetky najnov┼íie technologick├ę novinky si stiahnite aplik├íciu Indian Express.