Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung uvádza na trh ukážku veľmi rýchlej čipovej sady Exynos 9825

Počuli sme nejaké zvesti o spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 10. Jedným z nich je, že tento tím bude staviť na novú čipovú sadu Exynos 9825. Teraz domáci procesor 7 Prvé nm spoločnosti Samsung bude podľa klebiet porovnateľné s Qualcomm Snapdragon 855+. Napriek tomu, že spoločnosť Samsung ešte musí tento nový komponent oznámiť, zdá sa, že spoločnosť Samsung pripravuje na podujatie veľké odhalenie. 7 V auguste. Zdá sa, že nový procesor bude zdieľať scénu s Galaxy Poznámka 10 ukazuje, že ide o skutočnú bombu.

Spoločnosť Samsung uvádza upútavku na nový ultrarýchly čipový set Exynos 9825

Spoločnosť Samsung však zbytočne nestrácala čas, keď o tom upozornil Twitter, kde sa uvádza, že ďalšie Exynos budú odhalené v roku 2007 7 V auguste. Krátke video teda ukazuje, že čip sa okrem iných prídavných mien „vyvinul“, „inteligentne“. Hlboko dole všetci vieme, kam chce Samsung ísť.

Moc sa vyvíja. 7 August 2019. #NextGenPower pic.twitter.com/CyAHdTpi7H

– Samsung Exynos (@SamsungExynos) 2 August 2019

Táto čipová súprava však nielen upútala pozornosť, pretože sa stala novým procesorom Samsung. Existujú ďalšie súvisiace otázky.

Ako ste sa konečne dozvedeli v Spojených štátoch a vo viacerých krajinách, zariadenia Samsung nezávisia od svojich vlastných procesorov. Ako už bolo povedané, používajú riešenia Qualcomm. Tento rok bude všetko iné.

Pravdepodobne všetci z nich pozn. 10 v USA. USA, okrem Verizonu, budú vybavené sofistikovanou čipovou sadou spoločnosti Samsung! Je to skutočne niečo mimoriadne.

To však nevytvorí precedens. Je to už Samsung smartphones s čipovou sadou Exynos v Spojených štátoch. Sú presne takto Galaxy Okraj S6 eGalaxy S6. V tom čase sa s Qualcomm Snapdragon 810 nedarilo, a preto spoločnosť Samsung uprednostňovala použitie vlastných Exynos.

že Galaxy Poznámka 10, ktorá je vybavená telefónom Exynos 9825, sa objavila minulý mesiac na Geekbench.

Nezabudnite, že spoločnosť Samsung oznámi tento rozsah Galaxy Poznámka 10 v New Yorku. Pár dní predtým, 5 V auguste bude spoločnosť Samsung zastúpená na celom svete Galaxy Aktívne hodiny 2, Veríme však, že spolu s týmto tímom budú na podujatí v New Yorku oznámené ďalšie produkty. Tento program bude vysielaný naživo. YouTube,