Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Samsung uv├ídza na trh CES 2020 inteligentn├ę dom├íce spotrebi─Źe a robot na v├Żrobu potrav├şn

Je to, akoby spolo─Źnos┼ą Samsung sp├íjala osobn├ęho ┼í├ęfkuch├íra, odborn├şka na v├Ż┼żivu a osobn├ęho asistenta do jedn├ęho inteligentn├ęho prostredia

P├í─Źi sa mi osobn├Ż asistent Alexa a Asistent Google st├íle v├ím nerobia ra┼łajky – nane┼í┼ąastie – a to mus├ş by┼ą jeden zo snov ka┼żd├ęho. umel├í inteligencia vo vn├║tri domu. No, tento sa nezd├í tak vzdialen├Ż, ke─Ć uvid├şme, ─Źo Samsung s─żubuje, ┼że to urob├ş po upozornen├ş na zna─Źku v roku 2008 CES 2020,

Po─Źas konferencie Vek praxe, bola predstaven├í s├ęria dom├ícich spotrebi─Źov a inteligentn├Żch v├Żrobkov, a tu s├║ hlavn├ę body pre v├ís – ktor├ş pravdepodobne tie┼ż bud├║ chcie┼ą necha┼ą svoju kuchy┼łu v ruk├ích strojov.

Ja, ┼í├ęfkuch├ír

KBIS Samsung Bot Chef Mus├şme s├║hlasi┼ą: Bot Chef je najlep┼íia telefonick├í podpora, ak├║ kedy bola vytvoren├í. (Rozmno┼żovanie: Zverejnenie)

Bot Chef, kuchynsk├Ż pomocn├şk, ktor├Ż bol ohl├ísen├Ż na V├Żstava v kuchyni a k├║pe─żni v minulom roku je mo┼żno najv├Ą─Ź┼í├şm inteligentn├Żm vrcholom tohto roku. V tomto bol podroben├Ż testu CES 2020 pod─ża pl├ínu 35 receptov, ako s├║ sladk├ę alebo slan├ę ┼íal├íty, a dokonca dok├í┼że automaticky oddeli┼ą pr├şsady a pod─ża potreby zvl├ídnu┼ą aj najbli┼ż┼í├ş d├ívkova─Ź.

Pri vykon├ívan├ş hlasov├ęho pr├şkazu, ako je "Hej, Bot Chef, pripravme ┼íal├ít.", vedie ─żudsk├ęho ┼í├ęfa hlasov├Żmi povelmi, aby mu pomohol pri pr├şprave, ukazuje kroky na obrazovke a s├║─Źasne ot├í─Źa rukami ( ┼ítyri k─║by a tri prsty ka┼żd├Ż) do ┼íes┼ą os├ş, Tajomstvo je SARAM, ─Źo je programovate─żn├í viac├║─Źelov├í robotick├í platforma spolo─Źnosti a senzory AI. vn├║torn├ę a vonkaj┼íie, ktor├ę p├┤sobia tak, aby v├ís nebr├ínili v pr├şprave.

Robot tie┼ż prez├Żvan├Ż ÔÇ×COBOTÔÇť(Kri┼żovatka kolaborat├şvne a robotalebo robot na spolupr├ícu, vo vo─żnom preklade) funguje tak, ako to n├ízov napoved├í, je skuto─Źn├Żm spolo─Źn├şkom pri varen├ş. Odde─żuje a prid├íva pr├şsady, ako s├║ oleje a koreniny, a rob├ş v┼íetky v├Żpo─Źty toho, ko─żko prida┼ą. M├┤┼żete dokonca porazi┼ą omeletu a vy─Źisti┼ą ur─Źit├ę n├ídoby za v├ís. Je tu iba jeden ├║lovok: niektor├ę robustnej┼íie ingrediencie e┼íte nie s├║ nasekan├ę, tak┼że ich mus├şte necha┼ą po ruke – alebo lep┼íie ÔÇ×na mechanick├Żch ramen├íchÔÇť.

sistema nau─Źi┼ą sa tento produkt, ktor├Ż sa najviac podob├í oddelen├ęmu androidu, je tie┼ż aplik├íciou strojov├ę u─Źenie (strojov├ę u─Źenie), aby sa nau─Źili nov├ę zru─Źnosti, napr├şklad ÔÇ×drot├írstvoÔÇť alebo ÔÇ×mie┼íanieÔÇť. Nem├íte ─Źas na vytvorenie? M├┤┼żete si ich tie┼ż stiahnu┼ą priamo z aplik├ície. Funguje podobne ako Alexa, napr├şklad, kde si m├┤┼żete stiahnu┼ą konkr├ętnu funkciu, v rozsiahlom zozname zru─Źnost├ş, okrem mo┼żnosti vytv├íra┼ą a zdie─ża┼ą s online ekosyst├ęmom.

Z├íle┼ż├ş na tom, na ─Źom najviac z├íle┼ż├ş: nie je zatia─ż zn├íme, ak├í je presn├í cena p├íru zbran├ş Samsung, uk├ízalo sa v┼íak, ┼że bude minim├ílne ÔÇ×pr├şstupn├ŻÔÇť. Ak vezmeme do ├║vahy, ┼że ├║lohou je zdvihn├║┼ą f─ża┼íu oleja alebo so─żni─Źku, m├┤┼żeme dobre vedie┼ą, ┼że pou┼żitie nebude priemyseln├ę, ─Źo by malo tento v├Żrobok pribl├ş┼żi┼ą luxusn├Ż k├ívovar ako jeden chytr├ę auto,

Nov├ę kocky ─żadu

Tri modely chladni─Źky Samsung Cube (reprodukcia: zverejnenie)Tri modely chladni─Źky Samsung Cube (reprodukcia: zverejnenie)

Nov├í s├ęria kubick├ę chladi─Źe prich├ídza v troch modeloch, tzv v├şno, pivoa kr├ísa V├şno, pivo a kr├ísa, resp. Minim├ílne jemn├ę povrchov├ę ├║pravy sa m├┤┼żu zhodova┼ą s r├┤znymi druhmi dekor├ície a ke─Ć┼że s├║ stohovate─żn├ę, kombin├ície sa zmestia do ka┼żdej miestnosti v dom├ícnosti, dokonca aj do sp├ílne, preto┼że s├║ tich├ę.

Na sklenen├Żch dver├ích je indik├ítor teploty, vyv├í┼żen├Ż pod─ża toho, ─Źo si vyberiete v ka┼żdej chladni─Źke. Ako nazna─Źuj├║ n├ízvy modelov, ka┼żd├Ż z nich bude ma┼ą in├║ podporu a konfigur├íciu, tak┼że si m├┤┼żete pohodlne ubytova┼ą svoje v├şna (le┼żiace), svoje plechovky od piva alebo svoje kozmetick├ę v├Żrobky.

BESPOKE, modul├írna chladni─Źka spolo─Źnosti Samsung (Zverejnenie)BESPOKE, modul├írna chladni─Źka spolo─Źnosti Samsung (reprodukcia: zverejnenie)

─Äal┼í├şm vrcholom je chladni─Źka NA MIERU sa podar├ş vytvori┼ą nov├║ kateg├│riu prisp├┤soben├Żch spotrebi─Źov. Funkcie produktu m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pomocou Flex Zone, priehradku, ktor├║ mo┼żno pou┼żi┼ą ako chladni─Źku alebo mraz├ík, Na webovej str├ínke Samsung si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą niektor├ę kombin├ície dver├ş, modulov a farieb, ktor├ę bud├║ z├íle┼ża┼ą na vkusu z├íkazn├şka, aby bola kuchy┼ła ┼ít├Żlovej┼íia.

Samsung a jeho umelá inteligencia

Nov├Ż model Rodinn├í chladni─Źka Hub, s mno┼żstvom nov├Żch funkci├ş na automatiz├íciu pl├ínovania receptov a z├í┼żitok z varenia. tam kamery s umelou inteligenciou vo vn├║tri samotn├ęho zariadenia, ─Źo umo┼ż┼łuje prepracovan├ę pl├ínovanie jedla a n├ívrhy receptov prisp├┤soben├ę osobn├Żm preferenci├ím.

Rodinn├í chladni─Źka Hub, Samsung (Prehr├ívanie: Zverejnenie)Rodinn├í chladni─Źka Hub, Samsung (Prehr├ívanie: Zverejnenie)

Pripravte sa na niektor├ę anglick├ę v├Żrazy, v─Ćaka ktor├Żm bude kuchy┼ła e┼íte pr├şjemnej┼íia: odpor├║─Źame v├ím Inteligentn├ę recepty (inteligentn├ę recepty) Pl├ínova─Ź jed├íl (pl├ínova─Ź jed├íl), ktor├Ż v├ím pomocou tejto funkcie m├┤┼że pripravi┼ą program na zvy┼íok t├Ż┼żd┼ła jedin├Żm kliknut├şm R├Żchly pl├ín (r├Żchly pl├ín).

ÔÇ×Nov├í rodina Hub je to doteraz najinovat├şvnej┼í├ş (za posledn├Żch p├Ą┼ą rokov) s inteligentnej┼í├şmi a personalizovanej┼í├şmi vlastnos┼ąami, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ viac prepoji┼ą ─Źlenov rodiny so zanepr├ízdnen├Żm ┼żivotom. ÔÇť

John Herrington, senior viceprezident spolo─Źnosti Samsung Electronics America, v tla─Źovej spr├íve

Umel├í inteligencia ide e┼íte ─Ćalej, preto┼że kontroluje v├Żrobky vo va┼íej chladni─Źke oproti pl├ínu jedla a m├┤┼że odosiela┼ą aktualiz├ície o ulo┼żen├Żch alebo ch├Żbaj├║cich v├Żrobkoch a zostavuje v┼íetko, ─Źo potrebujete k├║pi┼ą v jednom. inteligentn├Ż n├íkupn├Ż zoznam – Pod─ża v┼íetk├ęho bude uprednost┼łova┼ą tie ist├ę zlo┼żky, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ vo viac ako jednom recepte, aby sa u┼íetrili peniaze a korenie.

Obrazovka dver├ş, prez├Żvka Rodinn├í rada (zn├ímy obr├ízok) v modeli, ktor├Ż sa za─Źal v roku 2019, je sp├Ą┼ą so ┼ípeci├ílnym doplnkom: funkciou videa. Okrem toho, ┼że m├┤┼żete zrkadli┼ą svoj telef├│n a telev├şzor, m├┤┼żete zdie─ża┼ą hudbu a dokonca aj prehr├íva┼ą aplik├ície streamovanie, ├üno, kone─Źne m├┤┼żete vari┼ą pri sledovan├ş Netflix na va┼íej chladni─Źke, Nov├ę vylep┼íenia softv├ęr rodina Hub bude k dispoz├şcii v druhom ┼ítvr┼ąroku tohto roku.

Ktor├ę s├ęrie by ste chceli marat├│nova┼ą po─Źas v├şkendov├ęho obeda pre rodinu?