Spoločnosť Samsung, The Weather Channel spolupracovali na zlepšení údajov o počasí

Majiteľ spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 10 získa lepšie údaje o počasí v rámci prebiehajúcich partnerstiev kórejských výrobcov OEM a The Weather Channel. Budú mať prístup k exkluzívnym novým funkciám, ktoré im môžu pomôcť robiť lepšie rozhodnutia na základe poveternostných podmienok. Toto je funkcia, ktorú často považujeme za samozrejmosť, ale získanie vecí, ako sú varovania pred počasím a radarové mapy, je v našom každodennom živote a teraz veľmi užitočné Galaxy Poznámka 10 používateľov bude mať prístup k týmto veciam.

Weather Channel od tej doby povolil Samsung Weather na rôznych telefónoch Galaxy S8 a teraz aktualizujú, čo má užívateľ prístup k aplikácii. Galaxy Poznámka 10 používateľov sa teraz môže pripojiť priamo na web Weather.com, aby si mohli prezerať radarové mapy v reálnom čase. Budete mať prístup k minulým a budúcim radarovým údajom vo formáte s vysokým rozlíšením, ako aj k hyperlokálnemu obsahu počasia. Vládne upozornenia na počasie dostanete aj priamo v miniaplikácii o počasí a na domovskej obrazovke.

Podľa Yongje Kim, výkonného viceprezidenta Úradu podnikových služieb spoločnosti Cellular Communication Business spoločnosti Samsung Electronics, je to súčasť úsilia značky „poskytovať neobmedzené služby“, aby sa zjednodušil ich život, a to aj s tým, čo sa zdá byť také jednoduché. ako počasie. Vďaka tomuto partnerstvu s The Weather Channel budú môcť ovládače počasia „ľahšie, rýchlejšie a dôležitejšie“.

Vylepšené funkcie Počasie Samsung sú momentálne k dispozícii iba pre Galaxy Poznámka 10 používateľov a dostupných po celom svete s výnimkou Číny, Japonska a Kórey. Vládne upozornenia na počasie sú podporované iba v niekoľkých krajinách vrátane Austrálie, Kanady, Japonska, Španielska, Spojeného kráľovstva a USA. Radarové mapy sú k dispozícii všade okrem Číny, Japonska a Kórey. Videoklipy sú k dispozícii v angličtine a španielčine.

Ak sa napríklad aktualizácia Samsung Weather objaví na iných zariadeniach, zatiaľ to nevieme. Ale to sa pravdepodobne stane v blízkej budúcnosti. dúfajme